Jean Reno i Aura Garrido zagrają w serii Amazon 'Un Asunto Privado’


Będzie to seria ośmiu odcinków stworzona przez Teresę Fernández-Valdés, Ramóna Camposa i Gema R. Neirę


Amazon Prime Video ma już gwiazdy Un Asunto Privado, kolejnej oryginalnej serii stworzonej we współpracy z renomowanym producentem Bambú Producciones ( Fariña, Las chicas del cable – TelefonistkiVelvet ). Będą to Jean Reno (Leon zawodowiec, Wielki Błękit) i Aura Garrido (El Ministerio del TiempoMinisterstwo czasu).

Pod koniec lat czterdziestych w Galicji odważna, wysokiej klasy młoda kobieta o policyjnej duszy, Marina Quiroga, wyrusza na polowanie na seryjnego mordercę, który od miesięcy prześladuje miasto, i robi to z pomocą swojego wiernego lokaja Héctora. Jest to dyskretny i pomocny człowiek, którego wrażliwość oraz śmiałość zawsze stawiają go w kluczowym punkcie śledztwa. Razem będą walczyć z wszelkimi przeszkodami, by to osiągnąć, a ani ówczesne uprzedzenia płciowe, ani opór nowego komisarza, nie przeszkodzą im w ostatecznym odkryciu prawdy.

„Za chwilę zaczynamy filmować ten projekt i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani. Praca z obsadą na tym poziomie i posiadanie znaku jakości Bambú Producciones utwierdza nas w przekonaniu, że będzie to niezwykła produkcja ”- oświadczyła María José Rodríguez, dyrektor Amazon Originals w Hiszpanii. „Naszą ambicją zawsze było być domem dla talentów i móc pracować z Jean Reno po raz pierwszy w hiszpańskim serialu, dzielenie się ekranem z aktorką taką jak Aura Garrido to ogromny krok w tym kierunku”.

„Zawsze marzymy o nowych wyzwaniach, a dzięki zaangażowaniu Amazona w Un Asunto Privado, marzenie to spełnia się dzisiaj. Nie jest łatwo znaleźć idealne wsparcie i sojusz, by zrealizować projekt tak ambitny i odważny jak ten. Jesteśmy przekonani, że publiczność zakocha się w tej pięknej i osobliwej parze detektywów ”- skomentowała Teresa Fernández-Valdés, twórczyni i producentka serialu. „Praca z Jean Reno i Aurą Garrido to prawdziwy luksus. Wygląda na to, że Marina i Héctor zawsze w nich mieszkali. Mają spektakularną chemię i są bardzo atrakcyjni jako para detektywów”.

Sprawdź także  Wszystko, co wiadomo o 'La casa de papel 5' (bez spojlerów)

Ośmioodcinkowa seria to produkcja Bambú Producciones, stworzona przez Teresę Fernández-Valdés, Ramóna Camposa i Gema R. Neirę, w reżyserii Davida Pinillosa i Maríi Ripoll.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź