Gaby Espino i Silvia Navarro razem w ‚La suerte de Loli’!


Wenezuelska aktorka ujawniła we wtorek w sieciach społecznościowych telenowelę, z którą wróci do telewizji


Kilka tygodni temu oznajmiła swój długo oczekiwany powrót do telenowel, ale Gaby Espino była bardzo podejrzliwa co do szczegółów projektu, który sprowadzi ją z powrotem do telewizji. Nie zdradzała ani nazwy historii, ani nazwisk aktorów, z którymi będzie dzieliła obsadę. Do teraz.

Bohaterka udanych telenoweli, takich jak Más saber el diabloDiabeł wie lepiej i Santa diabla, nagle pokazała co to będzie, publikując na Instagramie mały filmik, w którym pokazuje scenariusze swojego nowego projektu, a tym samym jego nazwę.

Chodzi o La suerte de Loli, melodramat z podtekstem komediowym, który będzie debiutem słynnej meksykańskiej aktorki Silvii Navarro w hiszpańskojęzycznej sieci.


Gaby Espino i Silvia Navarro
Gaby Espino i Silvia Navarro

„Nauka” – napisała Gaby obok nagrania.


Gadanina

Espino, który również będzie dzielił obsadę w tej serii z  Jacky BracamontesMarianą Seoane i Christianem Chávezem, zagra postać o imieniu Paulina, dla której kilka dni temu musiał przejść poważną metamorfozę


View this post on Instagram

❤️

A post shared by Gaby Espino (@gabyespino) on


La suerte de Loli kręci się wokół Loli (Navarro), odnoszącej sukcesy producentki radiowej, samotnej i wolnej duchem, która żyje swoim życiem bez żadnych zobowiązań. Nigdy nie znalazła prawdziwej miłości i postanowiła, że nie będzie matką.

Jednak po nieoczekiwanej śmierci swojej najlepszej przyjaciółki, życie Loli zmieni się, gdy stanie się prawnym opiekunem dzieci przyjaciółki.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *