Camilo, Sebastian Yatra i inni reagują na nominacje do Latin Grammy 2020


Latin Recording Academy ujawniła nominowanych do 21. edycji Latin Grammy. J Balvin jest liderem z 13 nominacjami, za nim plasują się Bad Bunny (9), Ozuna (8) i Anuel AA (7), co plasuje reggaeton w głównych kategoriach, takich jak album roku i płyta roku.


W swoich relacjach na Instagramie Balvin podzielił się hiszpańskojęzycznym zwrotem „ de los cobardes no se ha escrito nada ”, które podkreśla wagę podejmowania ryzyka w życiu. W kolejnym poście świętował 13 skinięć głową, które, jak wcześniej zauważył Billboard , „odzwierciedlają gatunek, w którym współpraca kwitnie”

Camilo, który był sześciokrotnie nominowany, podzielił się ekscytującymi wiadomościami na czacie wideo ze swoimi rodzicami. „Moja mama nie żartuje, Evaluna zmieniła moje życie”, napisał, dedykując ukłony swojej żonie i oddanym fanom La Tribu.

 Sebastian Yatra wyraził wdzięczność Juanesowi. „W zeszłym roku miałem zaszczyt zaśpiewać w hołdzie dla Osoby Roku, a teraz nie wierzę, że dzielimy się dwiema nominacjami! Dziękuję za uczynienie mnie częścią tej piosenki” – powiedział.

Tymczasem argentyńska piosenkarka Nathy Peluso, również nominowana w dwóch kategoriach, nie mogła oprzeć się emocjom w mediach społecznościowych. „Czuję się błogosławiona, dumna, wdzięczna i mam nieskończone emocje” – powiedziała. „Tyle pracy, tak wiele pasji poświęconej z wielką miłością do muzyki i bycie rozpoznawanym w ten sposób wraz z miłością wszystkich moich fanów i współpracowników sprawia, że ​​czuję się najbardziej szczęśliwym człowiekiem na świecie.”

Zobacz więcej reakcji poniżej, w tym nominowanych do najlepszych nowych artystów Mike Bahia, Pitizion i Kurt.

J BALVIN


RICKY MARTIN


JUANES


Rosalia


CAMILO


SEBASTIAN YATRA


KAROL G


NATHY PELUSO


RAUW ALEJANDRO


NICKI NICOLE


MANNY CRUZ


KANY GARCIA


AITANA


MIKE BAHIA


PEDRO CAPO


 BERET

View this post on Instagram

estoy sin palabras @latingrammys

A post shared by Beret (@beret1996) on


RAQUEL SOFIA


PITIZION


KURT

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *