Anitta wykonuje „Me Gusta”, a Lady Gaga wygrywa na MTV MIAW Brazil 2020


Anitta pracowała bez przerwy od wydania nowego singla „Me Gusta” we współpracy z Cardi B i Myke Towers


W czwartek (24 września) brazylijska supergwiazda zaprezentowała specjalny występ na rozdaniu nagród MTV MIAW w Brazylii. Śpiewając swój najnowszy hit w mieście Salvador, Anitta kołysała się w gorącej różowej sukience z cekinami w kwiaty i perły, do której dołączyła tętniąca życiem grupa tancerzy. Cardi i Towers dołączyli w wersjach hologramowych.

Ponadto Anitta zdobyła nagrodę dla artysty muzycznego. „Dziękuję wszystkim tak bardzo,” napisała na Instagramie. „Jestem zmęczona, ale w moim sercu czuję wdzięczność”.

Znane jako MTV Millennial Awards Brazil, rozdanie nagród, które wystartowało w 2018 roku, celebruje gwiazdy muzyki, telewizji i mediów społecznościowych.

W tym roku Lady Gaga zdobyła dwie nagrody: światowy hit za utwór „Rain on Me” z Ariany Grande i najlepsze międzynarodowe wideo za „Sour Candy” z BlackPink .

„Chcemy podziękować wszystkim naszym fanom w Brazylii” – powiedziała w wiadomości wideo. „Mam taki szczególny związek z moimi brazylijskimi małymi potworami. Wasza kultura jest taka piękna. Twoja autentyczność zawsze świeci i jestem bardzo wdzięczna, że ​​chcesz się ze mną podzielić swoim blaskiem ”

Inne zwycięstwa tego wieczoru to oddana armia BTS w kategorii prawdziwego oficjalnego fandomu oraz Pabllo Vittar zdobywający nagrodę za hymn roku za „Amor de Que”.

Zobacz najważniejsze informacje poniżej:


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *