10 filmów, w których Mario Casas zaprezentował swoje umiejętności aktorskie


Aktor ma premierę w tym tygodniu filmu „Ratownik” na Netflix


Praktyk (2020)
Angel – El practicante / Netflix

El practicante (Ratownik – 2020)

Dziś El practicante to jego najbardziej złożona i skrajna rola, w której po raz pierwszy został przedstawiony jako nieprzyjemny, obłąkany człowiek, prawdziwy pozbawiony skrupułów demon. Ekstremalne wyzwanie na poziomie fizycznym i interpretacyjnym, w którym Mario Casas pokazuje, że jest świetnym aktorem gatunkowym. Znajdziesz go w serwisie Netflix


Do widzenia (2019)
Juan – 'Adiós’

Adiós (2019)

Adiós Mario Casas został byłym skazańcem z andaluzyjskim akcentem, który chciał, aby grupa przestępców odpowiedziała za śmierć jego córki. Okrutna i ekstremalna opowieść o zdesperowanym i zniszczonym człowieku, który szuka zemsty. Chociaż wielu krytykowało „andaluzyjski” akcent aktora, prawda jest taka, że ​​się wykazał. 


Fotograf z Mauthausen (2018)
Francesc Boix – El fotógrafo de Mauthausen / Netflix

’El fotógrafo de Mauthausen – Fotograf z Mauthausen (2018)

Dla wielu, charakterystyka hiszpańskiego fotografa Francesca Boixa autorstwa Mario Casasa jest jedną z najlepszych w całej jego karierze. Mężczyzna wszedł w buty jednego z nielicznych ocalałych z nazistowskich obozów koncentracyjnych, któremu udało się uzyskać obrazy ludobójczej brutalności Hitlera i SS. Jego zapisy fotograficzne były kluczowe w procesach norymberskich w 1946 roku. Możesz obejrzeć  El fotógrafo de Mauthausen na Netflix .


Niepowodzenie (2016)
Contratiempo

Contratiempo (2016)

„Każda historia ma dwie strony; prawda ma tylko jedną”. Tym hasłem otworzył się jeden z najpotężniejszych filmów Mario CasasaContratiempo. Aktor zagrał w nim Adriána Dorię, odnoszącego sukcesy biznesmena, który budzi się w pokoju hotelowym obok zamordowanego ciała swojej kochanki. Wszystkie dowody zdają się wskazywać, że on jest za to odpowiedzialny. Ale czy tak jest naprawdę? Thriller jazdy na czas, który zdaniem krytyków przypomina to, co najlepsze w Hitchcocku. Można zobaczyć go np. w Netflix.


Moja wielka noc (2015)
Mi gran noche

Mi gran noche – Ta noc jest moja (2015)

Widok Mario Casasa z blond włosami sprawiającego, że nieznośna muzyczna gwiazda był satysfakcjonującym widokiem. Mi gran noche była zmianą, czymś komicznym i trywialnym, bardzo świeżym.

Sprawdź także  "Roma" jest najlepszym filmem BAFTA

Muł (2013)
La mula

La mula (2013)

Pierwsza prawdziwie tragikomiczna rola Mario Casasa po 3 metrach nad niebem (3 metros sobre el cielo) i jej kontynuacji, Tengo ganas de ti (Tylko ciebie chcę). Tutaj aktor gra żołnierza  Juana Castro , który zakochuje się w młodej i pięknej Marii Valverde pod koniec wojny secesyjnej. Został wyreżyserowany przez Brytyjczyka Michaela Radforda – który opuścił zdjęcia na cztery dni przed zakończeniem materiału z powodu kreatywnych nieporozumień z producentem – na podstawie opowiadania Juana Eslavy Galána


Bar (2017)
El bar

El bar – Bar (2017)

Czy myślisz, że Casas miał role tylko gorących i uwodzicielskich facetów ? Spodziewaj się, że zobaczysz go jako wszechstronnego kujona hipstera w tej przezabawnej komedii grozy Álex de la Iglesia . Niezłe przedstawienie. Jako informacja: tam poznał tę, która była jego partnerką przez rok, aktorkę Blancę SuárezEl bar jest dostępny w serwisie Netflix .


Czarownice z Zugarramurdi (2013)
Las brujas de Zugarramurdi

Las brujas de Zugarramurdi – Wiedźmy z Zugarramurdi’ (2013)

Álex de la Iglesia zawsze postrzegał Mario Casasa jako nieudolnego i bezmyślnego typa. A prawda jest taka, że ​​aktor wie co robi. Weźmy na przykład ten Las brujas de Zugarramurdi, w którym on i Hugo Silva zostają uwikłani w opowieść o czarach i satanistycznych rytuałach dzięki uprzejmości grupy złowrogich czarownic próbujących zniszczyć zachodnią cywilizację. .


33 (2015)
Los 33: una historia de esperanza

Los 33 (2015)

Tutaj odegrał małą, ale bardzo potężną rolę: Los 33: una historia de esperanza został zainspirowany prawdziwą historią grupy górników zamkniętych w jaskini w Chile. Casas gra jednego z trzydziestu trzech pracowników. Dramat z udziałem Antonio Banderasa oparty na faktycznym wydarzeniu, który przez kilka tygodni był na pierwszych stronach gazet. 


Strona główna (2020)
Hogar

Hogar – Były lokator (2020)

Hogar Mario Casas nie jest ani tym silnym, ani przystojnym, ani bohaterem: to biedny diabeł z problemami alkoholowymi , którego prawdziwą gwiazdą serialu jest Javier Muñoz (brutalny Javier Gutiérrez ), facet dręczony przez niepewność pracy, postanawia zrujnować jemu życie. Thriller psychologiczny, w którym Casas dekonstruuje swój charakter po trochu, ujawniając swoje lęki i słabości, dopóki nie zostanie całkowicie zniszczony. Hogar jest częścią katalogu Netflix .

Sprawdź także  Dramat aktora Rebel Way po utracie oka

Mario Casas , najsłynniejszy aktor z A Coruñy w hiszpańskim kinie, właśnie zaskoczył nas swoją kameleoniczną transformacją do El practicante, przewrotnego i niepokojącego thrillera o psychopacie o narcystycznych rysach, który poddaje wszystkich swoich bliskich najbardziej krwawym manipulacjom psychologicznym. Jest to najprawdopodobniej jego najbardziej skrajna i skuteczna interpretacja. Ale jakie inne wspaniałe chwile dał nam ten złoty chłopak hiszpańskiego kina?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź