’La casa de papel’ dodaje Miguela Ángela Silvestre i koniec serii


Zdjęcia do piątego sezonu rozpoczną się w poniedziałek 3 sierpnia


Mamy dobre i złe wieści dla fanów La Casa de Papel. Najpierw zdradzimy Wam złe wieści: seria zakończy się na piątym sezonie. Dobre wieści? Miguel Ángel Silvestre pojawi się w nim z intrygującą postacią. Chociaż nie jest to jedyna ujawniona nowość.

Według mediów EW, Patrick Criado również dołącza do obsady aktorów. I choć twórca serialu, Alex Pina, nie chciał zdradzać wielu szczegółów na ich temat, to jednak rozwinął myśl, jak wpasują się oni w fabułę ostatniego sezonu. „Zawsze staramy się mieć przeciwników, którzy są charyzmatyczni, inteligentni i bystrzy” – wyjaśnia. „Poszukujemy również postaci, których inteligencję można porównać do Profesora” – dodaje.

* Jeśli nie widziałeś serii, nie czytaj dalej. Poniższe informacje zawierają spoilery *

Sezon czwarty zakończył się odkryciem planu Profesora, a przynajmniej tak wielu z nas to rozumiało. Inspektor Alicia Sierra uciekła przed kamerami i rozkazami przełożonych, aby spróbować go złapać, i udało jej się. To, co wydarzy się później, wciąż trzyma fanów w napięciu.

„Przechodzimy od gry w szachy, zwykłej strategii intelektualnej, do strategii wojennej: ataku i powstrzymywania” – wyjaśnia Pina. Wyznaje też, że będzie to „najbardziej epicka część ze wszystkich”, jakie nagrywali.

Wszystko wskazuje na to, że to, czego doświadczymy w tej piątej części napadu na Bank Hiszpanii, utrzyma napięcie i adrenalinę w powietrzu. Według twórcy adrenalina jest częścią ich DNA.

Tak czy inaczej, nagrywanie nowego sezonu rozpocznie się w Danii w poniedziałek, 3 sierpnia, przed nagraniami w Hiszpanii i Portugalii. Czym nas zaskoczy zespół? Jaki plan ma El Professor na ucieczkę przed Alicią Sierra? Tic, tac, tic, tac …

Udostępnij
Sprawdź także  Alta mar - Hiszpania - 2019

Zostaw odpowiedź