Doña Ángela bije rekord; ma trzy miliony subskrybentów na YouTube


Ekspertka gotowania udostępniła zdjęcie w swoich sieciach, na którym jest zadowolona z osiągnięcia


Po tym, jak została uznana za jedną ze 100 wiodących kobiet w Meksyku obok ważnych meksykańskich kucharek Danieli Soto-Innes, uważanej za najlepszą szefową kuchni na świecie i Karime López, pierwszej meksykańskiej szefowej kuchni, która otrzymała gwiazdkę Michelin, Doña Ángela Garfias, słynna babcia Michoacana, najsłynniejsza YouTuberka z Meksyku, właśnie osiągnęła trzy miliony subskrybentów dla swojego kanału „De Mi Rancho a tu Cocina”.

„Moja rodzina obudziła się dzisiaj i usłyszeliśmy wspaniałą wiadomość, że na YouTube jest nas już ponad trzy miliony. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna wam wszystkim, mojej rodzinie, mojemu ludowi. Niech Bóg was błogosławi, uszczęśliwiacie mnie, ponieważ jesteście częścią tego. Bardzo kocham moją nową rodzinę i niech mnie Bóg błogosławi (sic!) ”, Podzieliła się w poście na jej stronie na Facebooku, która ma dużą społeczność fanów.

Do tej pory publikacja ta ma 20 tysięcy komentarzy, na które składają się gratulacje i życzenia z różnych stron świata, ponad 200 tysięcy polubień i została udostępniona ponad dziesęć tysięcy razy.

Doña Ángela ma wprawę w biciu rekordów w subskrypcjach, w październiku ubiegłego roku otrzymała srebrne i złote przyciski przyznane przez słynną platformę wideo za zdobycie odpowiednio 100 000 i 1 miliona subskrybentów. Poprzedni rekord uzyskała zaledwie dwa miesiące po otwarciu swojego kanału w sierpniu 2019 roku.Co to są Nagrody dla twórców YouTube?

„Nagrody dla twórców” to uznanie przyznawane przez platformę wideo w celu uczczenia najpopularniejszych użytkowników YouTube. Istnieją różne poziomy nagród lub „przycisków odtwarzania YouTube” , jednak najbardziej znane to: srebrny przycisk, który wyróżnia twórców treści, którzy osiągnęli ponad 100 000 subskrypcji na swoim kanale; złoty przycisk, który osiąga się po osiągnięciu miliona subskrypcji; diamentowy guzik, który uzyskuje się za dotarcie do 10 milionów subskrybentów; i wreszcie czerwony diament, za 100 milionów subskrypcji.

Należy zauważyć, że to YouTube bezstronnie wybiera nagradzane kanały i twórców. Dokonuje przeglądu danego kanału, aby sprawdzić, czy jest w dobrym stanie, czy nie narusza praw autorskich ani praw społeczności, a liczba subskrybentów jest naprawdę autentyczna. Po przeprowadzeniu przeglądu kontaktują się z YouTuberem w celu uzyskania informacji o nowościach i odebraniu nagrody.

Informacje o „De Mi Rancho a tu Cocina”

Jest to kanał YouTube utworzony w sierpniu 2019 r. Pani Angela Garfias Vázquez, pochodząca z rancza Pablo Cuin w gminie Ario de Rosales w stanie Michoacán, dzieli się na nim typowymi przepisami z Meksyku, takimi jak rosół z kurczaka, czerwony ryż, tamales , naleśniki. z ziemniaków z serem, pieprzem rancza lub naleśników ze śmietany.

Oprócz kanału wideo Doña Ángela utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem swojej strony na Facebooku: @DeMiRanchoATuCocinaOficial


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *