Aleks Syntek wyda w tym roku trzy albumy


Piosenkarz jest zadowolony z tego nowego aspektu, ponieważ albumy są niezależne


Piosenkarz i autor tekstów Aleks Syntek świętuje 30 lat na scenie muzycznej, tworząc trzy albumy, jeden z nich jest dla niego ważny (kompilacje poprzednich utworów) i jest z tego powodu podekscytowany, ponieważ jego 10-letni syn Matías bierze udział w grze na perkusji. Kolejny album będzie miał niepublikowane dątąd utwory, a trzeci to duety, które zostały już ukończone przez uwięzienia przez COVID -19.

Choć pierwszy album wydał w 1989r to, z powodu chaotycznego, poprzedniego roku nie miała okazji do świętowania. Nie chce także odwlekać dłużej okazji do upamiętnienia 30 lat kariery.

Syntek wydawać będzie te albumy przez cały rok, a każdy z nich ma inny urok: „Są trzy albumy, przez co jestem trochę szalony. W tym miesiącu wydaje „ Desde casa”, który jest kompilacją moich sukcesów; druga płyta zawiera niepublikowane piosenki, a trzecia to duety, które zostały już ukończone od uwięzienia przez COVID-19 ”.

Syntek jest zadowolony z tego nowego aspektu, ponieważ trzy albumy są niezależne, coś, co je wypełnia, ponieważ decyzja nie zależy od nikogo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *