Bad Bunny, The Strokes and Tame Impala, w „składzie” Primavera Sound 2021


Po odwołaniu w tym roku przez pandemię plakat do następnej edycji wygląda bardzo podobny


Może ktoś się wybierze do Barcelony na festiwal w przyszłym roku. W końcu jest czas na zastanowienie się nad ty,

Bad Bunny, Beck, The Strokes, Iggy Pop, Tame Impala i Nina Kraviz to niektórzy artyści i zespoły, które wystąpią na festiwalu Primavera Sound w 2021 roku , którego edycja w tym roku została anulowana z powodu kryzysu koronawirusowego. Powróci w przyszłym roku z plakatem podobnym do tego, który ogłoszony był na czerwiec.

Podobnie jak w przypadku ostatniego programu, organizacja festiwalu z zaskoczeniem ujawniła imiona za pośrednictwem sieci społecznościowych , gdzie opublikowała „skład”, z którym będzie obchodzić 20. rocznicę tego wydarzenia 2 – 6 czerwca 2021 r. w Barcelona Forum Park.Oprócz międzynarodowych gwiazd, takich jak zespół Gorilazz, Paloma Mami czy Young Thug, na scenie pojawią się także skonsolidowani artyści ze sceny hiszpańskiej, tacy jak C. Tangana, Bad Gyal, Amaia, Maria del Mar Bonet czy Manel.

Spośród setek nazwisk, które zostały ujawnione, wyróżniają się także British Autechre, American Beck and Dinosaur Jr, Irish Fontains DC czy Scots The Jesus and Mary Chain, którzy dołączą do The National, Tim Burgess, Yung Beef i I Have It. .

Lana del Rey, Brittany Howard i King Princess, najważniejsze nazwiska w 2020 roku, nie pojawiają się, przynajmniej na razie, ale zamiast nich włączone są nowe, takie jak FKA Twigs , Jamie XX, Idles czy Charli XCX .

Lista występów jest kontynuowana przez Koffee, Duki, Jenny Hval, Jamila Woods, Jessica Pratt, Pabllo Vittar, Shellac, Jorja Smith, Les Savy Fav, Lightning Bolt, Metronomy, Ela Minus czy Einstürzende Neubauten.

Primavera Sound, jeden z głównych festiwali muzycznych w Hiszpanii, ogłosił dwa tygodnie temu, że w tym roku odracza swoją edycję ze względu na ograniczenia wynikające z nagłego stanu pandemii, podobnie jak Sónar, Rock Fest i Castell de Peralada Festival, wszystkie w Barcelonie

Plan deeskalacji i niemożność przeprowadzenia masowych lub zatłoczonych wydarzeń w tym roku skłoniły festiwal do ostatecznej decyzji o anulowaniu edycji 2020.

Jednak wszystkie bilety już zakupione będą ważne na koncerty w 2021 r., z uwzględnieniem specjalnych korzyści dla tych, którzy zdecydują się je zatrzymać, a także można poprosić o zwrot kosztów od następnej środy, 3 czerwca.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *