Luis Fonsi i inni artyści z Ameryki Łacińskiej wyskoczą z domu na telemundo „Concierto En Casa”


Telemundo nada najnowszy program telewizyjny na żywo, który zapewni bezpieczeństwo na odległość. Sieć NBCUniversal będzie transmitować wydarzenie muzyczne na żywo  Concierto en Casa  na wszystkich platformach w sobotę wieczorem.


Najnowsza impreza jest inspirowana przez ludzi przebywających w domu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w tym Luis Fonsi , Alejandro Sanz , Gloria i Emilio Estefan, CNCO Prince Royce , Reik Sofia Reyes , Carlos Vives Wisin , Jesse y Joy , Alejandra Guzmán i Mau y Ricky .

Zaprezentowany jako przyjazny dla rodzin, pierwszy w swoim rodzaju specjalny wirtualny program muzyczny zadebiutuje 21 marca o godz. 19:00 czasu wschodniego w Meksyku oraz USA w telewizji i streamingu.

„W obliczu tego trudnego kryzysu chcemy zaoferować naszym widzom podnoszącą na duchu rozrywkę dla całej rodziny, z której mogą bezpiecznie korzystać ze swojego domu” – powiedział Ronald Day, EVP firmy Telemundo. „Jesteśmy wdzięczni artystom i wykonawcom, którzy pomagają nam zjednoczyć rodziny w całym kraju i którzy będą mieli okazję przekazać przesłanie solidarności i wsparcia milionom Latynosów, którzy przeżywają niepewne czasy”.

Gospodarzem imprezy będą wspólnie María Celeste Arrarás i Jorge Bernal z Telemundo. Wystąpią na żywo artyści i zespoły występujące w ich własnych domach, aby promować wysiłki mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *