Color esperanza 2020 fot. youtube

Thalía, Carlos Rivera i inne gwiazdy tworzą wersję „Color esperanza”


Nowa wersja ma na celu zebranie funduszy na zwalczanie pandemii w Ameryce


Po sukcesie, jaki miała po swojej premierze, około 19 lat temu, piosenka „”, w wykonaniu argentyńskiego piosenkarza Diego Torresa i napisana przez Coti Sorokin, zostanie wykonana przez różnych artystów w ramach nowej inicjatywy, aby zebrać fundusze przeciwko na kontynencie amerykańskim.

Global Citizen połączy siły z wytwórnią Sony Music Latin, aby zgromadzić artystów w singlu, którego sprzedaż trafi do Organización Panamericana de la Salud, od jego premiery w poniedziałek, zarówno na platformie wideo, jak i na platformach streamingowych .

Oprócz uczestniczą w tym: , Thalía, , , Leonel García, , Diego el Cigala, , , , Pedro Capó, Coti, , Mau i Ricky, , Rauw Alejandro, Reik, Río Roma, , , , , Lali, , , Dani Martín, Leslie Grace, i .

Colour Esperanza został wydany w 2001 roku, kiedy Argentyna przeżyła jeden z najgorszych kryzysów gospodarczych w swojej historii, który zakończył się rezygnacją obecnego prezydenta Fernando de la Rúa. Temat ten był uważany za hymn w różnych walkach, które przeszły przez różne kraje Ameryki Łacińskiej, w tym Meksyk, kiedy został zawarty w ramach kampanii politycznej obecnego prezydenta Andrésa Manuela Lópeza Obradora.


fot youtube
Udostępnij

Zostaw odpowiedź