Thalía, Carlos Rivera i inne gwiazdy tworzą wersję „Color esperanza”


Nowa wersja ma na celu zebranie funduszy na zwalczanie pandemii w Ameryce


Po sukcesie, jaki miała po swojej premierze, około 19 lat temu, ”, w wykonaniu argentyńskiego piosenkarza Diego Torresa i napisana przez Sorokin, zostanie wykonana przez różnych artystów w ramach nowej inicjatywy, aby zebrać fundusze przeciwko COVID-19 na kontynencie amerykańskim.

Global Citizen połączy siły z wytwórnią Sony Music Latin, aby zgromadzić artystów w singlu, którego sprzedaż trafi do Organización Panamericana de la Salud, od jego premiery w poniedziałek, zarówno na platformie wideo, jak i na platformach streamingowych .

Oprócz Diego Torres uczestniczą w tym: , Thalía, , Jorge Villamizar (Bacilos), , Kany García, Diego el Cigala, Fonseca, , , Pedro Capó, , , Mau i Ricky, , , Reik, Río Roma, Carlos Rivera, , , , , , , Dani Martín, Leslie Grace, Gente de Zona i .

Colour Esperanza został wydany w 2001 roku, kiedy Argentyna przeżyła jeden z najgorszych kryzysów gospodarczych w swojej historii, który zakończył się rezygnacją obecnego prezydenta Fernando de la Rúa. Temat ten był uważany za hymn w różnych walkach, które przeszły przez różne kraje Ameryki Łacińskiej, w tym , kiedy został zawarty w ramach kampanii politycznej obecnego prezydenta Andrésa Manuela Lópeza Obradora.


Udostępnij
Sprawdź także  Timbiriche żegna się ... na razie

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź