Koronawirus żyje w „La casa de Papel”


„Inspektor Murillo” potwierdziła, że ma COVID-19


Aktorka Itziar Ituño, która gra „Inspektora Murillo” w popularnym serialu NetflixLa casa de papel”, ma koronawirusa: „To nie nonsens, w grę wchodzi wiele istnień ludzkich” – powiedziała.

Wiadomości zostały ogłoszone przez 45-letnią hiszpańską aktorkę za pośrednictwem jej konta na Instagramie. W tej sieci społecznościowej poprosiła swoich obserwujących o ostrożność: „Witam wszystkich !! Jest to oficjalne, od piątkowego popołudnia mam objawy (gorączka i suchy kaszel), a dziś otrzymaliśmy potwierdzenie testu epidemiologicznego. To koronawirus” – powiedziała artystka.

„Moja choroba jest łagodna i nic mi nie jest, ale jest bardzo zaraźliwa i bardzo niebezpieczna dla osób słabszych” – dodaje.

Ituño poprosił wszystkich swoich fanów, aby nie lekceważyli choroby i byli świadomi tego, co dzieje się na całym świecie:

„To nie jest bzdura, pamiętajcie, nie bierzcie tego lekceważąco, są śmierci, wiele żyć w niebezpieczeństwie i wciąż nie wiemy, jak daleko to zajdzie. Nadszedł czas, aby zaszczepić się za odpowiedzialność za dobro wspólne ”- mówi.

Aktorka zakończyła przesłanie, prosząc wszystkich o wsparcie i hojność wobec sąsiada: „To czas solidarności i hojności! Zostać w domu i chronić innych. Teraz mam 15 dni na kwarantannę, a wtedy wszystko się okaże! Uważajcie na siebie ”, dodała.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *