Przygotowują serial o życiu Miguela Bosé


Wskazują, że dokonają przeglądu od dzieciństwa do teraźniejszości i opowiedzą nieznane aspekty życia


Producenci Shine Iberia, Elefantec Global i Legacy Rock Entertainment nabyli prawa do opracowania serialu fabularnego o życiu i profesjonalnej karierze Miguela Bosé we współpracy z Movistar +, rzecznik Shine Iberia potwierdził to dla Efe.

Według rzecznika projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a sam wokalista jest zaangażowany w proces i rozwój fabuły .

Miguel Bosé jest jedną z najwybitniejszych postaci hiszpańskiego popu w ostatnich dziesięcioleciach. Sprzedał ponad 30 milionów płyt, ma ponad 70 hitów, które były numerem jeden w Europie i Ameryce, a Latin Recording Academy wyróżniła go w 2013 roku swoją nagrodą honorową „Person of the Year”.

Syn torreadora Luisa Miguela Dominguína i włoskiej aktorki Lucii Bosé, ma także karierę aktorską, np. „Tacones lejanos – Wysokich obcasach” (1991) Pedro Almodóvara. W dzieciństwie otaczały go osobowości artystyczne, takie jak Picasso, Visconti, Dalí czy Ava Gardner.

W rozmowie z amerykańskim magazynem Variety, który przedstawił wiadomości, Bosé wyjaśnia, że ​​pisze jednocześnie swoją autobiografię, a zarówno seria, jak i książka będą opisywać jego życie od dzieciństwa do teraźniejszości i opowiedzą nieznane aspekty jego życia.

Serial ma mieć strukturę trzech sezonów po osiem odcinków każdy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *