shakira jlo fot. youtub

Shakira i JLo, gotowe reprezentować Latynosów w Super Bowl


Kilka dni do najbardziej oczekiwanego występu „Half Time” piosenkarki opowiadają o tym, co to znaczy wejść na tę scenę


To jest 12 minut. To podsumowuje miesiące pracy, prób, koordynacji i przygotowań, ale ten czas wystarczy dla Shakiry Jennifer López, aby zaoferować jeden z największych programów, jaki widział Super Bowl Half Time Show .

Żadnej z nich nie jest obce tego typu wydarzenie, obie były na mistrzostwach świata, otwarciu turnieju tenisa i oczywiście podczas światowych tras z pełnymi trybunami, ale dla obu bycie na jednym z najbardziej reprezentatywnych wydarzeń kulturalnych i sportowych w Ameryka Północnej ma w sobie coś wyjątkowego.

W najbliższą niedzielę, 2 lutego, ludzie obecni na stadionie Hard Rock i miliony widzów będą świadkami pierwszego występu w niepełnym wymiarze godzin z udziałem dwóch kobiet o latynoskich korzeniach.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek 30 stycznia, obie artystki rozmawiały o tym, co znaczy dla nich być na tej scenie.

powiedział, że „robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszyscy cieszyli się z tego, co zamierzamy im zaoferować”, przypomniała również, że: „jeśli ktoś mi by powiedział, kiedy byłam dziewczyną w Baranquilli, co zamierzam działać,że będę w programie . a myślę, że to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń, nie uwierzyłabym, ale oto jesteśmy tutaj. Jest to rzeczywistość i wyraźny przykład, że wszystko jest możliwe, że musimy marzyć i walczyć o nasze cele, nasze ideały i jestem za to bardzo wdzięczna, za tą okazję, aby pokazać, z czego składają się Latynosi, wkład, jaki wnosimy w ten kraj i świat, naszą kulturę. Jesteśmy bardzo istotną siłą, którą staliśmy się w tym kraju i jesteśmy naprawdę ważni w rozwoju społecznym tego kraju. No cóż, nie urodziłam się tutaj ani nie wychowałam tutaj, ale reprezentuję Latynosów wszędzie i wypełnia radość ”

Sprawdź także  Ximena Sariñana potępiła epizod przemocy na Międzynarodowych Targach Koni Texcoco 2023. Wszystko co wiadomo w sprawie ataku

Tymczasem  była dumna z bycia tam i wysłała ważną wiadomość:

„Dwie drużyny, które zagrają, są kierowane przez kobiety, a ponadto w programie w połowie meczy wystąpią kobiety, to jest świetna wiadomość o wzmocnieniu. Kiedy myślę o mojej córce i wszystkich dziewczynach, które to zobaczą, dwie Latynoski robią to w tych czasach w tym kraju, a to świetna wiadomość i jestem bardzo dumna z tego, że jestem tego częścią ”.

Podczas prezentacji obie poświęciły trochę czasu na wspomnienie o Kobe Bryanciei chociaż nie powiedziały, czy oddadzą hołd jego pamięci, rozmawiali o tym, czego będą szukać, aby zaoferować spektakl ku chwale życia, ponieważ słowami Lopeza „to mi przypomniało kruchość życia i to, że musimy wykorzystać każdą minutę, jaką mamy. ”

O przygotowanym przez siebie programie i filtracji listy utworów, które podobno mają wykonać w swoim programie, żadne z nich nie chciało zagłębiać się w szczegóły, mają nadzieję, że zaskoczą każdego, kto zobaczy ich , na szczęście nie trzeba długo czekać, bo to za niecałe 3 dni.

Nawiasem mówiąc, te kobiety nie będą jedynymi artystami, które nadadzą tempo w , ci, którzy zasiądą przed telewizorami, będą mogli cieszyć się koncertem, na którym wśród kilku artystów wystąpi Pitbull .

Ponadto amerykański hymn narodowy zaśpiewa inna kobieta: Demi Lovato.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź