Anahí ujawnia, że ​​Televisa nie chciała, by wystąpiła w roli głównej w Rebelde: „Odmówili”


Aktorka niedawno wyznała w swoim podcastie, że firma odmówiła jej interpretacji Mii Colucci.


Sukces telenoweli Rebelde nie byłby możliwy bez żadnego z jej sześciu bohaterów : Anahi Dulce Marii , Alfonsa Herrery , Christophera Uckermanna , Maite Perroni i Christiana Cháveza . Wszyscy, każdy na swój sposób i styl, przyczynili się do powstania hitu, stworzyli serię i grupę muzyczną RBD, która tak doskonale zintegrowała to zjawisko.

Do tej pory nie wiedzieliśmy, że Anahí mogła nie być częścią opowieści Zbuntowanych, ponieważ, jak aktorka i piosenkarka niedawno ujawniła w swoim podcastie „ Están ahí’ ”, Televisa nie chciała, aby była bohaterem telenoweli.

„Odmówili”, powiedziała charyzmatyczna 36-letnia artystka.


anahicc81-3.jpg
Anahí była Míą Colucci.

„Teraz mogę to powiedzieć, bo nawet tam nie pracuję, odmówili. Powiedzieli, że „to nie wszyscy z castingu” – ujawniła gwiazda 15 lat po premierze Rebelde .

I chociaż producent telenoweli, Pedro Damián , od samego początku wiedział, że Anahí to Mía Colucci, firma najwyraźniej nie zatwierdziła jego decyzji.

„ Castingi do Rebelde był wyczerpujące. A najbardziej poszukiwali mojej roli i przetestowali wszystkie aktorki z Ameryki Łacińskiej, z Meksyku, śpiewaków i nie było nikogo innego do Mii, a Pedro powiedział „to, że nie ma innej niż Anahí”. A zatem Anahí była ostatecznym wyborem”, powiedziała. Potem był Christian Chavez , który został zaproszony na ostatni program podcastu, który prowadzili Anahí i jej siostrą Marichelo .„Wszyscy, którzy potrafią sobie wyobrazić, przeszli przez ten casting i nikt nie miał tego co Anahi, która musiał zrobić wiele” – dodał Christian.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *