Ile lat miała Anahí Puente w RBD i dlaczego jej postać była tak kontrowersyjna?


Anahí Puente udało się zdobyć sympatię publiczności swoją interpretacją Mii Colucci i czasem spędzonym w


Lata mijają, a Anahí Puente nadal jest jedną z ulubionych aktorek latynoamerykańskiej publiczności. Dzięki jej niesamowitemu występowi w , młodzieżowej serii Televisy, Meksykance udało się osiągnąć szczyt sławy.

Chociaż realizowała inne projekty i nadal jest szanowaną przez publiczność aktorką, prawda jest taka, że ​​jej najpopularniejszym dziełem był meksykański serial. Od pierwszego odcinka ta stała się ogromnym sukcesem. Do tego stopnia, że ​​seria była emitowana przez kilka lat: od 2004 do 2006 roku. W tej produkcji dzieliła się obsadą z młodymi ludźmi, którzy również stali się znani na całym świecie. Jak na przykład Dulce MaríaMaite Perroni czy Alfonso Herrera.

Podczas transmisji serialu młodzieżowego i po zakończeniu opowieści Anahí Puente nadal była członkiem . Zespołu muzycznego, który zinterpretował utwory, które brzmiały w serii.


Ile lat miała Anahí Puente w RBD?

Od pierwszej chwili, gdy  pojawiło się na małym ekranie Televisy, Anahí Puente stała się dziewczyną chwili. W serialu młodzieżowym była odpowiedzialna za ożywienie Mii Colucci, jednej z głównych bohaterek.

Podobnie jak inni protagoniści, Mia Colucci również uczęszczała do Elite Way School. Była córką słynnego i bogatego biznesmena Franco Colucci; dlatego zawsze pokazywała, że jest bogatą dziewczyną i prowadzi życie pełne luksusu. Bez wątpienia była bardzo kapryśną nastolatką, która zawsze chciała mieć świat u swoich stóp. W szkole średniej wyróżniała się jako popularna dziewczyna, która skupiała na sobie uwagę wszędzie.

Postać Anahí Puente była zawsze modna. W ten sposób widzieliśmy, jak nosi bardzo modne stroje i małą gwiazdkę na czole. Coś, co stało się dla niej charakterystyczne i czego używała nawet na koncertach RBD w różnych częściach świata.

Będąc tak kapryśną, a czasem trochę złą, Mia Colucci wywołała wiele skandali w historii. Stała się jednak jedną z ulubionych postaci serialu. Głównie dzięki historii miłosnej z Miguelem, postacią graną przez Alfonso Herrerę.

Jak każda nastoletnia para, która jest częścią telenoweli, fani przeżyli bardzo piękne chwile z obiema postaciami. Jednak były też rozstania i konfrontacje, które powodowały wiele bólu. Mimo to Mia Colucci miała szczęśliwe zakończenie z Miguelem. 

Chociaż aktorka zagrała nastolatkę, prawda jest taka, że ​​była już pełnoletnia, kiedy dołączyła do meksykańskiego serialu. Anahí miała 21 lat. Mimo to wiek nie był przeszkodą w osiągnięciu sukcesu przez jej postać.

Pomimo wielkiego sukcesu, jaki odniosło RBD, rozpadł się w 2008 roku. Jednak członkowie zawsze byli bardzo blisko siebie i spotykali się na różnych spotkaniach. Najważniejsze wydarzyło się w 2020 roku, kiedy postanowili zorganizować koncert ze swoimi fanami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź