Pablo Alboran zamyka się w studiu by skomponować ‚nowe szaleństwo’


Piosenkarz z Malagi udostępnił ten moment w swoich sieciach społecznościowych


Jeszcze nie wyzdrowieliśmy ze zjawiska  Tabú, kiedy 6 listopada Pablo Alborán zaskoczył nas hiszpańskim motywem we współpracy z Ava Max . Utwór w ciągu zaledwie jednego miesiąca miał prawie 20 milionów wyświetleń na YouTube. 

Wydaje się, że dobro Paula chce nadal zaskakiwać nas nowym materiałem i nie chce tracić czasu. Skąd to wiemy? Ponieważ już zamknął się w studio, jak widzieliśmy na jego ostatnim zdjęciu.


View this post on Instagram

Componiendo nueva locura

A post shared by Pablo Alborán (@pabloalboran) on


To selfie, gdzie przed mikrofonem widzimy 30-letniego artystę, bardzo przygotowanego do nagrania czegoś nowego. Czy to jego kolejny hit?

Ale na tym nie koniec, obok obrazu Alborán dołączył do niego następujący tekst: „Komponowanie nowego szaleństwa”. Biorąc pod uwagę, że w swojej ostatniej piosence postawił na angielski i zupełnie nowe brzmienie, czego możemy się spodziewać po tej nowej piosence?

Ponadto, kilka godzin później, Pablo nie był w stanie się oprzeć i chciał udostępnić mały podgląd tej nowej piosenki. Piosenkarz przesłał kilka sekund filmu na swoje konto na Instagramie, grając melodię.

A skąd wiemy, że ten motyw jest częścią nowego projektu Alborána? Ponieważ to on umieścił w komentarzu obok błyskawicy : „Temita nuevo”.


View this post on Instagram

⚡temita nuevo

A post shared by Pablo Alborán (@pabloalboran) on


Więc czekamy co wymyśli tym razem!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *