„El Club”: jesteś w środku czy na zewnątrz?


Ta seria stała się najczęściej oglądana na Netflix w Meksyku; dwóch jego bohaterów podaje szczegóły swoich postaci


W 25-ciu półgodzinnych rozdziałach „El Club” przedstawia historię dwóch przyjaciół, którzy uruchamiają aplikację randkową, zdając sobie sprawę, że bardziej opłacalna jest sprzedaż MDMA (ecstasy). To, co zaczyna się jako coś „zabawnego”, staje się niebezpieczną grą, która zagraża Twojemu życiu.

Serię stworzyła Camila Ibarra i wyprodukował Argos Comunicación. Kręcenie filmu „El Club” trwało cztery miesiące w takich miejscach jak Mexico City i Puerto Vallarta.

W głównych rolach są: Alejandro Speitzer, Minnie West, Axel Arenas, Ana González Bello, Jorge Caballero, Sofía De Llaca, Arcelia Ramírez, Alejandro Puente i Vicente Tamayo. Seria może mieć swój drugi sezon w 2020 roku.

Kiedy scenariusz „El Club” trafił w ręce Alejandro Puente, nie zawahał się dać życie „Santi Caballero” – bratu Alejandro Speitzera: „Kiedy przeczytałem pierwszy scenariusz, byłem bardzo podekscytowany, kilka razy płakałem z emocji kiedy zaczęliśmy nagrywać. Nadal byliśmy zaskoczeni, dlatego że nie wiedzieliśmy, że w historii wydarzyły się inne rzeczy. To był proces zaskoczenia, emocji i dużo pracy ”- wyjaśnia aktor.

Chociaż świat narkotyków jest kluczową kwestią w „El Club”, Alejandro Puente podkreśla, że ​​ten temat jest jedynie wyzwalaczem do wprowadzenia postaci odzwierciedlających samotność: „Te postacie reprezentują pokolenie, którego nigdy nie mieliśmy na ekranie . Jesteśmy milenialsami, którzy poza tym, że chcą żyć, jesteśmy zainteresowani nie tylko podróżą; Ponadto chcemy się połączyć, aby móc rozmawiać o problemach z naszymi przyjaciółmi, czego zwykle nie możemy. ”

Produkcja opracowana przez Netflix w Meksyku, przedstawia spotkanie grupy młodych ludzi z prawdziwym światem i dojrzałością, z którymi muszą się zmierzyć, aby wziąć odpowiedzialność za swoje działania: „To postacie cierpiące jak my, mające problemy, próbujące odcisnąć swój ślad na świat i oni też się mylą, boli ich, zakochują się i cierpią. W tej serii narkotyki są powodem do rozmowy o ludzkości, którą mamy i że czasami też przegrywamy. To postacie, które starają się znaleźć swoje miejsce na świecie. ”

Możliwości w zasięgu wzroku

Alejandro Puente podkreśla: „Ludzie od pierwszej minuty pierwszego rozdziału decydują, czy są zainteresowani historią. Teraz wraz z maratonami serii, publiczność mówi również, czy chcesz drugi sezon, czy nie, od pierwszego dnia wydania. ”

W tym samym czasie, gdy przybywa więcej projektów dla platform cyfrowych i filmowych, Alejandro Puente również rozwija karierę na scenach teatralnych, zakończył długi sezon i trase z „ La sociedad de los poetas muertos ” wraz z Alfonso Herrerą.

„Chcę skorzystać z tych możliwości dzięki nowym platformom i treściom; Chciałbym kontynuować tworzenie interesujących nas historii. Jako artysta wiem, że chciałbym nadal prezentować projekty, które rezonują ze mną i które można wykonać u kogoś innego. ”


. Aktor Vicente Tamayo (z lewej) w scenie z Alejandro Speitzerem.

„El club” z dotykiem tapatio

Innym z głównych aktorów „El Club” jest Vicente Tamayo tapatío, który gra postać „Nico”, juniora, który wkłada sól i pieprz do fabuły; w wywiadzie opowiada o swoich emocjach związanych z projektem, który urzeka publiczność krajową: „Jest to całkowicie meksykańska seria stworzona przez Argos de Epigmenio Ibarra i wyreżyserowana przez Camilę Ibarra dla Netflix. Premiera miała miejsce 15 listopada i była na szczycie platformy w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie było wiele promocji, nie ma na przykład oficjalnego konta na Instagramie, ale widząc odpowiedź, którą otrzymała seria, wywołała ona wiele kontrowersji w sieciach społecznościowych.

Podkreśla, że ​​wspólnie wykonali pracę promocyjną, aby więcej osób dowiedziało się o projekcie: „Zajmuję się dzisiejszą młodzieżą, jej życiem i zasięgiem zarówno w wyższych sferach społecznych, jak i tych, którzy nie są tak bardzo bogaci. Fabuła została opracowana w bardzo realistyczny i bardzo aktualny sposób. ”

Vicente podkreśla, że ​​teraz młodzi ludzie rosną znacznie szybciej i podejmują decyzje i działania dorosłych w bardzo młodym wieku, „seria, jako taka, otwiera oczy w bardzo ogólny sposób na to, co jest, i przedstawia, jak możesz postępować, jeśli zachowujesz się dobrze lub źle ”- podsumowuje

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *