Nowe twarze El señor de los cielos 7


Obsada udanego superseriiTelemundo rośnie wraz z pojawieniem się nowych aktorów, w tym Danna García. Prezentujemy je Tobie!


Udana superseria Telemundo powraca w poniedziałek 14 października wypełnionaważnymi wiadomościami, nie tylko pod względem fabuły. Chociaż seria, którą kieruje znany meksykański aktor Rafael Amaya od 2013 roku, zachowuje prawie całą obsadę w ostatnim sezonie, dystrybucja serialu rośnie również wraz z pojawieniem się nowych aktorów, którzy po raz pierwszy wezmą udział w tej serii.

Tak jest w przypadku kolumbijskiej aktorki Danny Garcíi , która będzie miała znaczącą rolę w siódmym sezonie superserii. Ale nie jest jedyna.

Przedstawiamy nowe postacie Władcy niebios :

Violeta – Danna García
Wychowana w najwyższych sferach meksykańskiego społeczeństwa, Violeta miała zapewnioną przyszłość. Jednak studiując prawo poznała tego, który zostanie jej mężem: Joaquína Estrella. Kiedy Estrella rozpoczyna pracę z Pío, staje się również własnością szefa. Ambicja może doprowadzić ją do zdrady jej najbliższych istot.


Danna Garcia
Danna Garcia TELEMUNDO

Joaquín Estrella – Julián Román
Joaquín uwielbia stolice; dla niego nie ma lepszego miejsca na świecie niż bardzo duże miasto ze wszystkimi technologicznymi i zabawnymi możliwościami. Chciał być prawnikiem, i tym się stał, a jego sława rosła dzięki obronie przestępców. Jego CV przykuwa uwagę Pío Valdivii i ostatecznie dla niego pracuje, choć raczej staje się jego własnością.


Julian Roman.
Julian Roman. TELEMUNDO

Renzo Volpi-Nacho Fresneda
Obywatel włosko-albański, twardy człowiek z tak zwanego „Związku Bałkanów” jest mózgiem, który prowadzi skomplikowaną sieć różnych organizacji przestępczych na całym świecie. Zimny ​​i brutalny monopolizuje handel narkotykami. W tym sezonie nawiązuje kontakt ze swoim byłym kolegą, Amado, i proponuje inwazję na Stany Zjednoczone Fentanylu, czemu Amado całkowicie odmawia. Stamtąd rozpoczyna się wojna, która przyniesie tylko martwych ludzi po obu stronach.


Nacho Fresneda
Nacho Fresneda  TELEMUNDO

DJ Dylan, haker – Alosian Vivancos
Dylan Gutierrez, znany również jako Dj Dylan, jest bardzo dziwnym facetem. Nikt nie mówi o jego przeszłości i istnieją tylko odniesienia do niego na scenie muzycznej w Mexico City. Stamtąd zaczyna się polowanie na Casillaa, aby go zlokalizować, a Dylan bardzo dobrze rysuje; znajduje go jednak Pío i Joaquín Estrella, którzy natychmiast zatrudniają go do swoich celów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *