Telemundo przerywa ciszę o śmierci El señor de los cielos i ujawnia, co stanie się z Rafaelem Amayą


Wraz ze śmiercią Aurelio Casillasa, El señor de los cielos , meksykański aktor zamyka jeden z najważniejszych cykli swojej kariery. Co stanie się teraz z Rafaelem Amayą?


Przedwczesna śmierć od Aurelio Casillas podczas pierwszego odcinka siódmego sezonu El señor de los cielos generowane są wielkie emocje w sieciach społecznych.

Odejście Rafaela Amayi z fabuły, bez wątpienia będzie mieć wpływ, przed i po udanej superserii prowadzonej przez znanego meksykańskiego aktora od 2013 roku .

Wraz ze śmiercią Aurelio 42-letni artysta zamyka jeden z najważniejszych cykli swojej kariery po ponad 6 latach życia słynnego dilera narkotyków.

Ale co stanie się z aktorem, który porzucił swoją najbardziej symboliczną i odnoszącą sukcesy postać? Czy nadal będzie częścią szeregów Telemundo?


Rafael Amaya.
Rafael Amaya. MEZCALENT

„Sukces naszych superserii, podobnie jak  El señor de los cielos , polega na przedstawianiu treści z wciągającymi historiami, wysokim poziomem produkcji i świetnymi artystami. Jak widzieli fani, rozwój fabuły serii w tym nowym sezonie uzupełnia historię postaci Aurelio Casillasa. Jednak Rafael Amaya nadal należy do rodziny Telemundo i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy z nim pracować nad przyszłymi projektami ”- mówi oświadczenie, które przesłało nam łańcuch.

Telemundo potwierdza w ten sposób, że aktor nadal jest jednym z talentów ich stacji, dlatego jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce zobaczymy go w nowej serii.


Rafael Amaya.
Rafael Amaya. TELEMUNDO

Przypomnij sobie, że Amaya od ponad roku nie ma życia publicznego, zwłaszcza odkąd jego postać została zastrzelona i zapadła w śpiączkę.

Ostatni raz aktor był widziany w swoich sieciach społecznościowych w kwietniu 2018 r., Kiedy udostępnił promocyjny film wideo z szóstego sezonu Władcy niebios .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *