Nicole Vega de 5 en 5 fot youtube

Nicole Vega promuje swoją EPkę „De 5 en 5”


promuje materiał na swój nowy , na którym znajduje się jej najnowszy singiel „


23-letnia Chicana, Nicole Vega, promuje swój ”, z którego pochodzi jej najnowszy singiel „”. Piosenka ta jest osobistą inspiracją samej performerki, za którą stoi hołd dla siebie i wszystkich ważnych kobiet w jej życiu.

” ukazało się w kwietniu i wyróżnia się niezwykłą wszechstronnością, włączając single w banda i inne w corridos tumbados. Tworzą je utalentowani meksykańscy kompozytorzy, tacy jak Daniel Pérez Pérez, Jesús Valdemar Loredo i Daniel Carmona, których utwory wykonywali między innymi tacy artyści jak Carin León i Grupo Firme.

„Ta EPka zawiera pięć piosenek, a głównym singlem jest corrido, będące hołdem dla mojej matki, która wyemigrowała z Salwadoru do Stanów Zjednoczonych, spełniła wiele marzeń i dlatego jest dla mnie przykładem” – dodała w jednym z wywiadów podczas swojej wizyty w Guadalajarze. „Praca nad tym albumem, jeśli chodzi o aranżacje, zajęła mi dużo czasu, ponieważ chciałam pokazać moją część Chicano z Los Angeles, gdzie mamy brzmienie, które jest w dużej mierze nasze własne, z naszymi kulturami i tradycjami, bardzo podobne do .”

Jak sama mówi, w materiale, który opublikowała w zeszłym roku, jej intencją było pokazanie, że jest dumną Meksykanką, jednak teraz za pomocą tego materiału chce pokazać swoje Chicano od innej strony. Podzieliła się też wieściami, że na początku droga w muzyce była skomplikowana, „ponieważ miałam 16 lat i kobiety nie były aż tak zaangażowane w ten gatunek, więc kosztowało mnie to trochę więcej, ale meksykański region bardzo się zmienił w ciągu tych trzech lat i myślę, że coraz więcej kobiet otwiera drzwi wielu innym”.

Nicole oferuje całą gamę uczuć w „De 5 en 5”, „jest wszystkiego po trochu, możesz znaleźć muzykę, która pozwoli ci się zrelaksować, na przykład „Golpe Avisa”, która jest całkowicie banda, na złamane serce jest „Insomnios”, które jest , ale bardziej melancholijne i nowoczesne w stylu Los Angeles. Jest też piosenka „Desgraciado”, która jest bardzo zabawna, chociaż jest bardzo popularna wśród mężczyzn”. Ostatnia piosenka nazywa się „Malditona”. Nicole obiecuje więcej wizyt w Meksyku i więcej niespodzianek związanych z nową muzyką.


Kim jest ?

urodziła się 5 stycznia 2001 roku w Los Angeles w Kalifornii. Od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie komponowaniem, śpiewaniem, tańcem i udziałem w przedstawieniach. Jednak w wieku 17 lat, po ukończeniu szkoły średniej, postanowiła się skupić i formalnie rozpocząć karierę muzyczną, wyróżniając się w regionalnym meksykańskim gatunku.

Do jej największych inspiracji należą artyści tacy jak Alicia Villarreal, Jenni Rivera, Selena, a obecnie Grupo Firme. Jej pierwsze wydawnictwo ukazało się w 2017 roku z singlem „Puro Corazón”. W latach 2019-2021 wydała takie utwory jak “Tu Show Terminó”, “Te Soy Infiel”, “Rompamos El Hielo”, “Qué Rico Sabe El Amor” i “Me Cansé”.

W 2022 roku wydała swoją pierwszą EPkę zatytułowaną „Desgraciado” zawierającą cztery single: „Maniquí”, „Supuesta Amiga”, „Mi Nuevo Vicio” i „Me Vale Madre”. Nicole Vega zakończyła rok 2022 wydając singiel „Ladren Perros”, z którym wyrusza w trasę medialną po Meksyku. W tym roku jest całkowicie skupiona na swojej karierze i promocji materiału na swój „De 5 en 5”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź