Las viudas de los jueves fot Netflix

Netflix stawia na te meksykańskie seriale i filmy


To wspaniałe przesłanki dla widzów na platformie streamingowej


Platforma cyfrowa ogłosiła wprowadzenie na rynek kilku seriali i ów z treściami wyprodukowanymi w Meksyku, które zostaną zintegrowane z platformą po zakończeniu zdjęć.

Meksykańskie propozycje, nad którymi trwają prace


oparta na powieści meksykańskiego pisarza Jorge Ibargüengotii. Opowieść ta przedstawia przypadek Las Poquianchis, jedno z najbardziej znanych wydarzeń związanych z handlem ludźmi i morderstwami w historii Meksyku odpowiada za przeniesienie sióstr Baladro na najważniejszy ekran streamingowy na świecie. Za produkcję odpowiada Mezcala Films.

„Poquianchis” to nazwa, pod którą znana była żeńska grupa meksykańskich seryjnych morderców działająca w latach 1945–1964, głównie w mieście San Francisco del Rincón w Guanajuato w Meksyku. Pochowały ciała swoich ofiar w mieście Purísima del Rincón w Guanajuato. Grupę tworzyły cztery siostry rodziny González Valenzuela.

Cztery kobiety były właścicielkami kilku burdeli w Guanajuato i Jalisco. Ich ofiarami były głównie kobiety, którym pozbawiano wolności pracy w charakterze prostytutek, choć mordowano także klientów i dzieci zniewolonych kobiet. Potwierdzona liczba ofiar wynosi 91, ale uważa się, że mogły one zabić ponad 150 osób, co czyni je najbardziej płodnymi seryjnymi morderczyniami odnotowanymi w historii Meksyku.


Gringo Hunters

, którego akcja rozgrywa się na granicy ze Stanami Zjednoczonymi, koncentruje się na pracy jednostki policji, która łapie uciekinierów z sąsiedniego kraju uciekających do Meksyku. Produkcją zajmą się Woo Films i Redrum wraz z Imagine Entretainment.Fabuła oparta jest na artykule Kevina Sieffa opublikowanym w The Washington Post.


Nadie nos vio partir

Oparta na powieści Tamary Trottner pod tym samym tytułem opowieść przedstawia spór matki dotyczący porwania jej dzieci dokonanego przez jej męża w ramach zemsty. , którego akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku, został wyprodukowany przez Alebrije Producciones i Península Films.


Jest to tytuł tymczasowy, który może ulec zmianie. Seria ta również jest inspirowana powieścią, ale teraz autorstwa Francisco Péreza Gandula. Ma na celu odtworzenie wydarzeń, które miały miejsce w Ośrodku Reintegracji Społecznej dla Dorosłych 3 w Ciudad Juarez 31 grudnia 2022 roku. Tego dnia doszło do zamieszek, które zakończyły się ucieczką 30 więźniów i zamordowaniem 17 osób.  Woo Films pojawia się ponownie i oczekuje się, że narracja wydarzenia zostanie przedstawiona w sześciu odcinkach.


Będzie to serial opowiadający o rywalizacji dwóch sióstr naznaczonej zdradą. Producentem jest , napisany zostanie przez José Ignacio Valenzuela a wyreżyserowany przez Carlosa Villegasa i Ikera Dupeyrona.


Nowy  Rodrigo Garcíi, najstarszego syna Garcíi Márqueza, doprowadzi bohaterów do granic możliwości w obliczu izolacji, autocenzury i presji rodziny.


Ten film fabularny w reżyserii Maríi Torres będzie komedią opowiadającą historię odwołanej aktorki z Hollywood, która spotyka swojego największego fana. W projekcie wystąpi Kate del Castillo.


Delincuentes

, znany z Las viudas de los jueves, reżyseruje tę pełną klasycyzmu historię, w której biorą udział , , , Fernando Cattori i Renata Manterola.

Las viudas de los jueves fot Netflix
Las viudas de los jueves fot

Film, nad którym pracuje , ma na razie tymczasowy tytuł i jest komedią akcji, w której najlepszy biznesmen Meksyku próbuje uratować prezydenta kraju, który został porwany wraz ze swoją kochanką. Producentami filmu są Tiger House i Sin Sentido Films.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź