El Señor de los Cielos fot. Telemundo

Kto jest kim w dziewiątym sezonie 'El señor de los cielos’


We wtorek, 13 lutego, ma premierę nowego sezonu popularnego superserialu z Aurelio Casillasem () bardziej brutalnym i bestialskim niż kiedykolwiek. Dowiedz się, w jakim kierunku pójdą bohaterowie, w tej nowej części


– Aurelio Casillas

Aurelio w końcu akceptuje fakt, że jego pragnienie przejścia na emeryturę i życia z dala od handlarzy narkotyków będzie niemożliwe. Jego zwierzęca natura wychodzi na powierzchnię i powraca teraz bardziej krwiożerczy i bezwzględny, przypominając wszystkim, dlaczego jest Panem Niebios.


Rafael Amaya – Aurelio Casillas fot telemundo
Rafael Amaya – Aurelio Casillas fot

- 'Mecha'

Mecha zostaje z Aurelio i coraz bardziej integruje się z rodziną Casillas. Jej siłą napędową zawsze było prowadzenie dzieci ścieżką dobra i prawdy, ale zdała sobie sprawę, że trzymanie ich z dala od handlarzy narkotyków jest teraz niemożliwe. Mecha zmierzy się z nową wersją siebie, nie pozostawiając wątpliwości, że jest już Casillasem.


África Zavala- 'Mecha' fot telemundo
- 'Mecha' fot telemundo

– Rutila Casillas

Rutila nalega, aby po całym bólu i stratach trzymać się z daleka od handlarza narkotyków. Szczęście, które zdaje się jej nie opuszczać, niezależnie od tego, jak duża jest odległość między nią a ojcem. Cierpienie doprowadzi ją do wpadnięcia w przepaść, z której wydaje się, że nie jest w stanie się wydostać, ale rodzina nie przestanie jej pomagać.


Carmen Aub- Rutila Casillas fot telemundo
- Rutila Casillas fot telemundo

– Ismael Casillas

Ismael stanie w obliczu wielkiego wewnętrznego konfliktu w związku ze zbliżającym się powrotem ojca na stanowisko szefa rodzinnego biznesu i utratą części władzy, którą przejął pod nieobecność Aurelio. Spowoduje to zmianę w Ismaelu, która może zdestabilizować rodzinę i relacje między ojcem a synem.


Iván Arana- Ismael Casillas fot telemundo
- Ismael Casillas fot telemundo

– Diana Ahumada

Diana żyje pod nową tożsamością, z którą zamierza żyć w wolności i z niezależnością ekonomiczną. Jednak nowe tragiczne wydarzenia w rodzinie zmuszają ją do pozostania blisko i kontynuowania dziedzictwa przemocy związanego z nazwiskiem Casillas.


Isabella Castillo- Diana Ahumada fot telemundo
- Diana Ahumada fot telemundo

– „La Felina”

„La Felina” staje się bliskim sojusznikiem Aurelio w celu wyeliminowania „Cabo”. W biznesie staje się odważniejsza niż kiedykolwiek, ale w życiu osobistym cierpi z powodu niemożności cieszenia się relacją z synem.


Maricela González- 'La Felina' fot telemundo
- 'La Felina' fot telemundo

Robinson Díaz – „El Cabo”

„El Cabo” powraca, aby po raz kolejny wykazać, dlaczego uważany jest za najbardziej bezwzględnego wroga Aurelio Casillasa. Po swoim ostatnim ataku na klan Casillas, „El Cabo” planuje kolejny ruch mający na celu zniszczenie „władcy niebios” i jest gotowy zrobić wszystko, aby zapewnić rychłą śmierć Aurelio Casillasa.


Robinson Díaz- 'El Cabo' fot telemundo
Robinson Díaz- 'El Cabo' fot telemundo

Itatí Cantoral- Belén

Pierwotnie znana jako Blanca w superserialu, Belén San Román będzie poważnym wrogiem. Teraz pod nową tożsamością Belén jest kobietą, której motywacją jest ambicja władzy i chęć zostania prezydentem Republiki. Konflikt pomiędzy Aurelio i Beléne będzie walką o władzę, uwodzenie i przemoc.


Itatí Cantoral- Belén fot telemundo
Itatí Cantoral- Belén fot telemundo

– Amanda Almenar

Jedyną osobą, która zna prawdę o Belén, jest Amanda, jej córka, która również będzie ukrywać się pod nową tożsamością. Amanda zawsze była kapryśna i rozpieszczona, a czas jej nie zmienił.


Carla Carrillo- Amanda Almenar fot telemundo
- Amanda Almenar fot telemundo

– Ricardo Almenar

Ricardo przebywa w więzieniu od kilku lat, ale utrzymuje kontakt z „Blancą”, która obecnie nazywa się Belén. Ale Blanca (Belén) bardzo urosła i nie jest łatwo ją złamać tak, jak to miało miejsce wcześniej. Jest to coś, co Ricardo bardzo trudno zaakceptować.


Julio Bracho- Ricardo Almenar fot telemundo
- Ricardo Almenar fot telemundo

– Diego

Diego jest najstarszym synem Mechy. Bardzo ambitny i łatwy do okłamania. Zawsze miał wielkie aspiracje, ale nie w tym, czego życzyłaby sobie dla niego matka, gdyż chce stworzyć własne imperium w świecie handlu narkotykami.


Jason Romo- Diego fot telemundo
- Diego fot telemundo
Udostępnij

Zostaw odpowiedź