Jorge Reyes fot Instagram

Jorge Reyes idzie w ślady żony i powraca


Po siedmiu latach nieobecności i poświęceniu się innym dziedzinom wenezuelski wraca do aktorstwa


Zaraz po tym, jak jego partnerka ogłosiła powrót do telenoweli oznajmił, że on także wróci do aktorstwa i to z ważną postacią.

Reyes ogłosił tę ważną wiadomość za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, zamieszczając serię zdjęć, na których pojawia się w kamizelce, spodniach i broni. W tle widać wenezuelską dzielnicę.

„Nowy projekt, nowe wyzwanie, nowy charakter. „Przedstawiam wam komisarza Andrésa Péreza” – napisał przy zdjęciach.Nie wiadomo, jaki projekt oznacza powrót aktora, ale internauci twierdzą, że będzie to nowy w Wenezueli. Będziemy dalej podążać za wskazówkami!

Przed publikacją fani artysty nie czekali i przesyłali najlepsze życzenia: „Wszystkiego najlepszego, Jorge” – napisała Gigi Zanchetta. Ze swojej strony Dora Mazzone powiedziała: „Co za radość widzieć twój występ, mój drogi Jorge”.

również podzieliła się przesłaniem wsparcia dla swojego partnera i ojca syna: „Kocham cię, komisarzu. Moja miłość”.

Przypomnijmy, że ostatni występ Reyesa w telenoweli miał miejsce w roli Julio Gavaldóna w Vivir para Amar w 2016 roku. Widzieliśmy go także w roli Marcelo Egañy w Corazón Esmeralda oraz jako głównego bohatera w El Arbol de Gabriel w roli Gabriela Leóna.

Valeria, La Vida Entera, Los Querendones, Toda Mujer, Ilusiones, Cuando Hay Pasión, La Revancha i Los González to tylko niektóre z telenoweli, które potwierdzają talent Jorge Reyesa.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź