Isabel Preysler Disney+ fot Disney+

Isabel Preysler prezentuje swój dokument dla Disney+ i udostępnia nowy zwiastun


Wczoraj w Madrycie odbyła się oficjalna prezentacja oryginalnego programu specjalnego + „”.


W wydarzeniu, którego gospodarzem był Carlos Latre, wzięła udział bohaterka odcinka specjalnego, , a także reżyser Manuel Montejo. Omówili w nim niektóre momenty, które widzowie mogą znaleźć w „ / Święta w stylu ”, który pojawił się wyłącznie na +, a także inne szczegóły projektu.

Odnosząc się do swoich doświadczeń związanych z kręceniem oryginalnego programu specjalnego , Isabel Preysler zapewniła: „Zespół i reżyser dali mi dużo spokoju. Ufałam im tak bardzo, że pozwalałam im wejść do każdego zakątka mojego domu”.Ponadto Isabel Preysler podzieliła się życzeniami bożonarodzeniowymi na nowy rok: „Chcę nadal mieć nadzieję, którą już mam; zachowuj spokój, już go mam. A ja chcę móc cieszyć się tym, co mam w życiu najważniejszego: rodziną, dziećmi i wnukami, z którymi czuję się najlepiej i przy których najlepiej się bawię.

W „” Isabel jak nigdy dotąd otwiera drzwi swojego domu, aby szczegółowo pokazać wszystkie przygotowania. Jej córki, Tamara Falcó i Ana Boyer, zabierają się do pracy, aby pomóc matce wszystko przygotować i stworzyć wspólne niezapomniane wspomnienia.

Dba o najmniejsze szczegóły przygotowań, dzieląc się tym ze swoimi dziećmi, także z tymi, które mieszkają poza Hiszpanią, ekscytacją teraźniejszości i nostalgią przeszłości. W końcu Boże Narodzenie to czas spędzania czasu z rodziną i wspominania tych, których już nie ma.

wyprodukował „” wspólnie z firmą Fremantle, odpowiedzialną za popularne formaty, takie jak  ‘Got Talent España' czy ‘Mask Singer: adivina quién canta'.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź