Paulina Dávila fot IMDb

Wszystko o występie Pauliny Dávila w serialu Netflix 'Griselda’


ujawniła ciekawe szczegóły dotyczące swojego występu w serialu


rozpocznie rok 2024 premierą miniserialu prowadzonego przez Sofíę Vergarę. 

Z tej okazji  wyróżnia się w obsadzie Griseldy, produkcji opartej na życiu Griseldy Blanco, zwanej także Czarną Wdową, która dzięki ambicjom stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii narkotyków i handlu ludźmi. 

„To , który kręciłam w Los Angeles i który nie został jeszcze wyemitowany, a główną bohaterką jest , jest też Karol G” – powiedziała dziennikarzowi Edenowi Dorantesowi. 

Następnie wspomniała, że współpraca z wymienionymi artystami jest dla niej zaszczytem i traktuje ich jak przyjaciół. 

„Praca z nimi była zbyt spektakularna, miałam też szczęście, bo zabiorę ze sobą tę przyjaźń na całe życie. To dwie kobiety, które podziwiam nieskończenie, nie mogę ich bardziej podziwiać, dlatego praca z tymi kobietami i współpracownikami jest bardzo inspirująca, piękna” – wskazała. 

Czego można się spodziewać po serialu?

Dávila przyznała, że historię Griseldy Blanco opowiadano już kilkukrotnie, ale zapewniła, że fabuła, która trafi do , będzie zupełnie inna.

„Opowiedziano ją z różnych perspektyw, tym razem przez twórców , ale tym razem jest to historia kobiety, która niewątpliwie była innowatorką w świecie przestępczym. To historia poruszająca temat, który już znamy, ale robi to z innego i nowego miejsca, którego wcześniej nie widzieliśmy” – wyjaśniła. Przypomnijmy, że tej produkcji zaplanowana jest na 25 stycznia 2024 roku

Udostępnij

Zostaw odpowiedź