Kimberly dos Ramos fot. Instagram

Ujawniają bohaterów i antagonistów telenoweli TelevisaUnivision 'Vivir de amor’


Nowy melodramat producenta Salvadora Mejíi dla TelevisaUnivision, w którym weźmie udział Gaby Spanic, zdefiniował już swój wiodący kwartet


Producent  ujawnił we wtorek bohaterów i antagonistów swojej nowej telenoweli , której nagrania rozpoczną się wkrótce w Meksyku.Jak ogłoszono w zeszłym tygodniu, główną postać tej historii zagra , który w tym roku zagrał w cieszącym się dużym powodzeniem melodramacie Perdona nuestros pecados.

„To projekt obejmujący wszystko” – powiedział wenezuelski aktor przed kamerami Espectáculos.


Emmanuel Palomares fot Instagram
fot Instagram

Z tej okazji Palomares będzie miał za partnerkę wenezuelską aktorkę , która obecnie występuje na antenie Telemundo jako antagonistka dramatu Vuelve a mí z Samadhi Zendejasem i Williamem Levym w rolach głównych.


Kimberly Dos Ramos foto: Instagram
foto: Instagram

Kimberly, która była także antagonistką odnoszącego sukcesy meksykańskiego melodramatu La desalmada / Bezduszna, odłoży na bok nikczemność i zagra bohaterkę nowej historii TelevisaUnivision.

Antagoniści

Dwa lata po swojej głównej roli w Diseñondo tu amor  powróci na fora nagraniowe San Ángel jako Rebeca, antagonistka Vivir de amor.


Gala Montes fot Instagram
 fot Instagram

„W  Rebeka jest przeszkodą, którą muszą pokonać nasi bohaterowie. Jej zazdrość i okrucieństwo wystawią na próbę siłę ich miłości” – poinformowano na profilu telenoweli na Instagramie. „Czy uda im się pokonać machinacje tego bezwzględnego złoczyńcy?”

Czołowy kwartet melodramatu dopełnia meksykański aktor Josh Gutiérrez, który wcieli się w Misaela, młodego mężczyznę o nieograniczonych ambicjach i ogromnym pragnieniu władzy.

 Josh Gutiérrez fot Instagram
 Josh Gutiérrez fot Instagram

Pozostała obsada

W Vivir de amor wystąpią między innymi Gaby SpanicFrancisco GattornoEric del CastilloRené StricklerEugenia CauduroMalillany MarínRoberto Romano i Magda Karina.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź