cazzu nodal fot. x twitter @cazzubr

Pierwsze zdjęcie Christiana Nodala i Cazzu z dzieckiem


Nieco ponad rok po rozpoczęciu związku artyści 14 września zostali rodzicami


 i  stali się jedną z najbardziej lubianych par w branży muzycznej. Odkąd było wiadomo, że są razem, wszystko zaczęło się dziać bardzo szybko. 

Po skandalicznym i nagłym zerwaniu zaręczyn z Belindą regionalny meksykański nie pojawiał się publicznie z partnerką aż do czerwca 2022 roku, gdy oficjalnie ogłosił swój z piosenkarką i raperką urodzoną w prowincji Jujuy w Argentynie.Od tego czasu zaloty  i Christiana Nodala opierają się na miłości i okazywaniu uczuć po obu stronach. Wreszcie wielka wiadomość przyszła podczas występu interpreterki Maleficent w kwietniu tego roku, kiedy wyszła na scenę w Movistar Arena w Buenos Aires i pokazała wydatny ciążowy brzuch.

Zdjęcie natychmiast obiegło wszystkie portale społecznościowe, spekulując, który to miesiąc ma artystka, czego do dziś oficjalnie nie potwierdzono.

Od tego momentu oboje zdecydowali się na nieliczne występy publiczne i widywano ich jedynie na określonych wydarzeniach lub towarzyszyli znajomym na ich występach. Nawet wykonawca Adiós Amora powiedział, że usunie tatuaże z twarzy, aby przyszła córka mogła widzieć jego czystą twarz.Wreszcie 14 września przekazali radosną wiadomość, że zostali rodzicami. Dzięki zdjęciu w sieciach społecznościowych można było zobaczyć ich dłonie splecione razem z dziecka. 

Teraz postanowili podzielić się pierwszym ich zdjęciem z córką. To właśnie na rutynowej kontroli zgłosili się  i Cazzu i to właśnie ich lekarze podekscytowali fanów artystów, pokazując im małą dziewczynkę, której imienia jeszcze nie ujawnili.

Artyści trzymają córkę na rękach przykrytą kocem, aby nie odsłonić jej twarzy, jak to zwykle robi wiele gwiazd, aby chronić prywatność swoich dzieci. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających miłość i wsparcie dla nich oraz ich nowej roli życiowej.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź