Atresplayer Premium

„Las noches de Tefía” nominowane za widoczność LGTBIQA+ na targach MIPCOM w Cannes


”, oryginalny studia , to jeden z najwybitniejszych tytułów fabularnych sezonu i zebrał najlepsze recenzje.  zaczyna zyskiwać uznanie i został nominowany do nagrody Diversity TV Awards w kategorii scenariusz za najlepszą reprezentację LGTBIQA+


Po ogłoszeniu finalistów w najbliższy czwartek, ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w październiku w Cannes podczas targów , w których bierze udział Atresmedia TV jako międzynarodowy dystrybutor serialu.

Wydany w czerwcu na platformie serial „” spotkał się z długim aplauzem i owacją na stojąco na festiwalu w Maladze, kiedy został pokazany widzom po raz pierwszy, otrzymując po obejrzeniu świetne pozytywne recenzje i pochwały ze strony mediów specjalistycznych na całym świecie.

Stworzone przez Miguela del Arco, dramatopisarza, scenarzystę, reżysera, aktora i jednego z najbardziej wpływowych głosów sceny teatralnej Hiszpanii, „Las noches de Tefía” opowiadają o jednym z najbardziej nieznanych epizodów w historii: obozie koncentracyjnym reżimu Franco, który istniał w latach 50. i 60. na Fuerteventurze, gdzie przetrzymywano osoby skazane na podstawie ustawy o włóczęgach i przestępcach.

„Las noches de Tefía” zostało nagrane w naturalnych lokalizacjach na Teneryfie i Madrycie. W dużej obsadzie serialu występują Marcos Ruiz (Airam/La Bambi), Patrick Criado (La Vespa), Miquel Fernández (Charli), Israel Elejalde (Don Anselmo), Roberto Álamo (La Viga), Jorge Perugorría (Airam), Carolina Yuste (Nisa), Raúl Prieto (Boncho), Javier Ruesga (La Sissi), Luifer Rodríguez (La Pinito), Jorge Usón (Conde Fénix), Mingo Ávila (La Rata), Jorge Yumar (Perico), Ana Wagener (Agueda), Ciro Miró (Carlavilla), José Luis García-Pérez (El Andaluz), José Luís de Madariaga (La Vespa), Celeste González (La Sissi), Horacio Colomé (Carlos), Maykol Hernández (Miguel), Isaac dos Santos (Caranabo), José Gimeno (Don Bernabé), Elisa Cano (Nisa) oraz Ruth Trujillo (Claudia), i inni.

„Las noches de Tefía”” to produkcja Buendía Estudios Canarias z udziałem Atresmedia Televisión. Fabułę można oglądać wyłącznie w ATRESplayer PREMIUM.

„Las noches de Tefía” jest także dostępne poza Hiszpanią za pośrednictwem międzynarodowej wersji atresplayer.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź