Siempre Reinas fot. Netflix

Siempre Reinas / Królowe na zawsze: rozpoczął nagrania drugiego sezonu od wielkiego konfliktu


Ponadto ujawniono, że tylko dwóch członków oryginalnej obsady powróciło do i wprowadzono trzy nowe królowe


Po tak dużej niepewności co do kontynuacji „ / ”, z powodu poważnych konfliktów, które zainscenizowało trzech jej członków i które zakończyły się procesem sądowym, rozpoczęły się już zdjęcia do drugiego sezonu.

Zostało to ogłoszone przez dziennikarkę Inés Moreno, że nagrania nowego sezonu już się rozpoczęły i że tylko  i , które były częścią oryginalnej obsady pierwszego sezonu, są jedynymi, które powróciły.Przypomnijmy sobie, że i Sylvia Pasque kilka razy wystąpiły przeciwko Lucíi Méndez i nazwały ją nie do zniesienia, dlatego piosenkarka i aktorka postanowiły wystąpić na drogę sądową przeciwko swoim byłym koleżankom, aby przestały o niej mówić.

Kim są nowi członkowie „Siempre Reinas”?

Inés Moreno ujawniła również tożsamość nowych członkiń, które zastąpią Laurę Zapatę i Sylvię Pasquel oraz dołączą do Lucíi Méndez i Loreny Herrera w drugim sezonie „Siempre Reinas”.Olivia Collins, Lola „La Trailera” i piosenkarka Dulce miałyby zostać nowymi królowymi drugiego sezonu Netflixa, którego zdjęcia już się rozpoczęły.

Ale najbardziej zaskakujące jest to, że pierwsza konfrontacja już się odbyła i prowadziły ją Lucía Méndez i Lorena Herrera.

„Te rzeczy już się dzieją i słuchaj, myślę, że kiedy Laura Zapata i Pasquel się dowiedzą, będą w ten sposób„ wiedziałyśmy o tym. Był już pozew między Lucíą Méndez i Loreną Herrerą. Wygląda na to, że pani Lorena ma dość pani Lucíi i już szykują pozew” – powiedziała dziennikarka Inés Moreno.

Lorena Herrera była jedyną z oryginalnej obsady „Siempre Reinas” , która wydawała się nie mieć problemów z Lucíą Méndez, ale najwyraźniej tak już nie będzie, teraz będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy rozpoczną wojnę oświadczeń po premierze nowego sezonu reality show.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź