Natti Natasha fot. Prime Video

Natti Natasha zadebiutuje jako gospodyni na gali Latin American Music Awards 2023


Ceremonia wręczenia nagród będzie transmitowana na żywo 20 kwietnia


 zadebiutuje jako gospodyni na gali . Wokalistka wykonująca „Sin Pijama” będzie współgospodarzem ceremonii wręczenia nagród – która będzie transmitowana na żywo 20 kwietnia – wraz z Julianem Gilem i Galileą Montijo.

„Jestem bardzo podekscytowany, że będę gospodarzem i częścią tegorocznych LATIN AMA. Mam nadzieję, że będę celebrować naszą kulturę i muzykę na światowej scenie, ponieważ „jesteśmy ruchem”, powiedziała w oświadczeniu TelevisaUnivision.

„Nigdy nie unikałam nowych doświadczeń i podejmowania nowych wyzwań” — powiedziała Natasha w rozmowie z Billboard. „Prowadzenie rozdania nagród jest dla mnie czymś nowym i ekscytującym. Daje mi to możliwość łączenia się z publicznością na żywo i tymi, którzy oglądają ją w domu, oraz celebrowania z nimi naszej kultury i pasji poprzez to, co kochamy… muzykę!

Dominikańska artystka dodaje, że już przygotowuje się do wielkiego dnia. „Praca zaczyna się teraz! W nadchodzących tygodniach nie mogę się doczekać współpracy z producentami, twórcami, garderobą i produkcją jako całością, aby zapewnić widzom niezapomniany wieczór”.

Natti Natasha również ma w tym roku trzy nominacje do nagród. Jest nominowana w kategoriach najlepszy artysta – urban, najlepsza współpraca – pop/urban oraz współpraca roku za „Mayor Que Usted” z Daddy Yankee i Wisin & Yandel.  

W tym roku Bad Bunny  prowadzi listę nominacji z 11 wzmiankami, w tym artystą roku, piosenką roku i albumem roku. Za portorykańską gwiazdą podążają Becky G i Daddy Yankee, każde z dziewięcioma nominacjami; a po osiem mają: Grupo Frontera, Karol G, Rauw Alejandro, Romeo Santos i Rosalía. Carlos Vives i Pepe Aguilar zostaną wyróżnieni Legacy 2023 Latin AMAs.

Tegoroczne nominacje opierają się na danych dotyczących transmisji strumieniowych, sprzedaży, audycji radiowych, tras koncertowych, a nawet interakcji w mediach społecznościowych dostarczonych przez  Billboard  i Luminate w okresie kwalifikacyjnym (od 12 lutego 2022 r. do 4 lutego 2023 r.).

Ceremonia wręczenia nagród będzie transmitowana na żywo w Univision, UniMás i Galavisión z MGM Grand Garden Arena w Las Vegas w czwartek, 20 kwietnia, od godziny 19:00. /18:00 Centrum.


 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź