Zagraniczne powieści, które urzekają!

Czy warto czytać książki? Powieści, zwłaszcza literatura piękna zwraca uwagę czytelnika za sprawą różnorodności i barwnej treści. To tylko część atutów, które zachęcają do czytania książek. Ciekawą propozycją są z pewnością zagraniczne książki, które w wielu przypadkach napisane są przez znanych i cenionych pisarzy znanych na całym świecie. Przekonaj się, że nietuzinkowa oprawa może skrywać ujmującą treść w twoim guście!

Najpiękniejsze książki, powieści – książki zagraniczne

Książki zagraniczne obejmują wiele atrakcyjnych pozycji, wśród których należy wymienić thrillery, horrory, romanse, fantastykę, powieści przygodowe, kryminały, powieści sensacyjne i pozostałe. Wyróżnia się klasykę beletrystyki światowej obejmującą wielu znanych autorów. To również książki, które zostały napisane przez współczesnych pisarzy. Uwagę z pewnością zwracają książki powieści napisane między innymi przez: Paulo Coelho, Tołstoj Lew, Sally Rooney, Owens Delia, Reid Taylor Jenkis, Yanagihara Hanya, Jakes John, Halls Stacey, Elliot George lub Hamsun Knut. Tak spora różnorodność sprawia, że każdy czytelnik znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie lub bliskiej osoby.

Literatura obca to różne, bardzo piękne książki dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Uwzględniają one zarówno wydania współczesnych autorów, ale również kultowe literackie perełki. To między innymi książki pisarza Aldous Huxley i jego „Nowy wspaniały świat” i „Nowy wspaniały świat 30 lat później”. Uwagę zwraca także Annie Ernaux, Umberto Eco, Mario Puzo w nowoczesnych wydaniach. To niewątpliwie niesamowite dzieła, które warto przeczytać i mieć we własnej biblioteczce w domu. Przekonaj się, jak niesamowite propozycje książek uwzględnia literatura zagraniczna. Sięgnij po najciekawsze z nich, aby zacząć czytać!

Książki obcojęzyczne przełożone na język polski

Zagraniczne powieści zwracają uwagę za sprawą nietuzinkowych zwrotów akcji, bogatej historii oraz barwnych postaci. W zależności od wybranego gatunku oraz pisarza można udać się na lot w przestworzach z magicznymi zwierzętami lub w zaułki ulic starej Anglii. Książka to jednocześnie wspaniały pretekst, aby odpocząć i zrelaksować się po trudach dnia codziennego. Czytanie „poszerza horyzonty” i wzbogaca słownictwo. To równocześnie niebywały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ponieważ zawsze zachęca do samorozwoju. Najciekawsze książki zagraniczne, ale i polskie można kupić np. w sieci Empik. Sprawdź już dziś najciekawsze propozycje obejmujące literaturę obcą!

Sprawdź także  Co należy brać pod uwagę przy wyborze przedszkola?
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź