El Inmortal fot. Movistar

Movistar+ odnawia 'El Inmortal’ na drugi sezon


Zdjęcia do nowej części oryginalnej serii Movistar Plus+, stworzonej przez José Manuela Lorenzo we współpracy z DLO Producciones, rozpoczną się w 2023 roku


Movistar Plus+ ogłosiło, że , z Álexem Garcíą w roli głównej, został przedłużony na drugi sezon.

osiągnął wyjątkowe dane dotyczące konsumpcji w pierwszych tygodniach od premiery i jest jednym z trzech najczęściej oglądanych seriali w 2022 roku.

Zdjęcia do drugiego sezonu , oryginalnej serii Movistar Plus+ we współpracy z DLO Producciones i stworzonej przez José Manuela Lorenzo, rozpoczną się w 2023 roku.

prowadzi obsadę wraz z między innymi Marcelem Borràsem, Emilio Palaciosem, Maríą Hervás, Teresą Riott, Jasonem Dayem, Jonem Kortajareną, Claudią Pinedą i Francisem Lorenzo.

El Inmortal miało swoją premierę na platformie 27 października i szybko serial stał się jednym z ulubieńców publiczności. Stworzona przez José Manuela Lorenzo produkcja znalazła się w gronie trzech najchętniej oglądanych seriali 2022 roku, niecały miesiąc po premierze.

Dramat kryminalny napisany został przez Diego Sotelo i Davida Moreno oraz wyreżyserowany przez Davida Ulloa i Rafę Montesinos. Serial inspirowany jest życiem przywódcy gangu „Los Miami”, który działał w madryckim nocnym życiu niespokojnych lat 90., prezentuje powstanie i upadek rządów przestępczych, opartych na handlu narkotykami i wymuszeniach. Ambicja, luksus, przyjaźń, rodzina, zdrada, miłość, ekscesy, niekończące się noce i techno to tylko niektóre składniki El Inmortal.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź