La ruta fot. Atresplayer

’La Ruta’ będzie miało drugi sezon na Ibizie


W występują , , Ricardo Gómez, i


W ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián José Antonio Antón, dyrektor ds. treści , ogłosił, że drugi sezon  będzie rozgrywany na Balearach.

La Ruta z udziałem Àlexa Monner, Claudii Salas, Ricardo Gómeza, i Guillema Barbosy to podróż grupy przyjaciół, od ich pożegnania w zatłoczonej Ruta Destroy w 1993 roku, aż do dnia, w którym po raz pierwszy weszli do Barracy w 1981 roku.

W obsadzie La Ruta są także m.in. Sonia Almarcha, Luis Bermejo, Victoria Oliver, Josep Manel Casany, Rosana Espinós i Nao Albet.

La Ruta ma Montse García, Eduardo Villanueva i Nacho Lavilla jako producentów wykonawczych. Tworzą go Borja Soler i Roberto Martín Maiztegui. Zespół scenarzystów tworzą Borja Soler, Roberto Martín Maiztegui, Clara Botas i Silvia Herreros de Tejada. Reżyserię zapewniają Borja Soler, Belén Funes i Carlos Marqués-Marcet.

Ta nowość była tylko jedną z prezentowanych przez podczas festiwalu. Hiszpańska platforma przewiduje nadchodzące i długo oczekiwane produkcje; ed Flags, Santuario czy Drag Race: All Stars to tylko niektóre z propozycji, które zostały ogłoszone na konferencji prasowej w San Sebastián.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź