Bioserial o Pedro Infante: szczegóły nowej propozycji TelevisaUnivision


przygotowuje się do rozpoczęcia nagrań bioserialu o


O życiu i karierze meksykańskiej ikony opowie nowa produkcja na platformę

Według pierwszych doniesień, za bioserię będzie odpowiedzialny producent Rubén Galindo, znany z takich hitów jak Al norte del corazón. 

Kto będzie bohaterem?

W pierwszej kolejności sugeruje się, że główną rolę zagra Mario Morána, który niedawno grał Diego w nowej wersji Los ricos también lloranWszystko wskazuje na to, że był już na pierwszych testach garderoby, a nagrania rozpoczną się w najbliższych tygodniach. 

Ciekawostką jest to, że został również potwierdzony w telenoweli Perdona nuestros pecados. W tym sensie ciekawie byłoby wiedzieć, jak zrealizuje oba projekty. 


Data premiery

W tej chwili nie wiadomo, kiedy zostanie wydana, ale oczekuje się, że nastąpi to w przyszłym roku za pośrednictwem ViX +, nowej platformy streamingowej


google

Przypomnijmy, że był meksykańskim piosenkarzem i aktorem, który wyróżniał się nienagannym wykonaniem. Jako muzyk występował jako wokalista w kilku orkiestrach i jako pracował w niezliczonych produkcjach telewizyjnych i filmowych, z których pierwszą była Escuela de rateros pod reżyserią Rogelio A. Gonzáleza. 

Jego śmierć 15 kwietnia 1957 r. w środku katastrofy lotniczej wywołała wielkie poruszenie nie tylko w jego rodzinnym kraju, ale na całym świecie. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź