Zabawy na wieczór panieński


Marzysz o szampańskiej zabawie na swoim wieczorze panieńskim? A może jesteś druhną, której zadaniem jest zorganizowanie ostatniego przyjęcia w panieńskim życiu przyjaciółki? Szukasz atrakcji i zabaw, by sprawić, że pozostałe uczestniczki będą wspominać tę noc, a świeża panna młoda będzie zachwycona? A może po seansie Kac Vegas postawiłaś sobie za punkt honoru, że wieczór panieński następnej wychodzącej za mąż przyjaciółki ożywisz czymś wyszukanym i zabawnym? Nie musisz już szukać! Zestaw 30 zabaw to odpowiedź na każde z tych pytań podany w wygodnej formie PDF. Nie potrzebujesz targać ze sobą żadnych pudełek ani czekać na przesyłkę. Wystarczy smartfon, a na pewno będziesz go mieć ze sobą. W końcu upamiętniające zdjęcia same się nie zrobią? 

Gry zostały wybrane pieczołowicie wybrane tak, by spełnić nawet najbardziej szalone wymagania koleżanek. Możemy zdradzić tylko rąbek tajemnicy, by nie zepsuć Wam radości z odkrywania zawartości. Pytania na wieczór panieński to zestawienie pewnych zagadnień, o których szczęśliwa narzeczona jeszcze nie myślała, a może powinna była? Zapewniamy, że w chwili oddechu między kolejnymi herbatkami lub tańcami warto postawić na quiz na wieczór panieński i przekonać się, że pewne pytania mogą dać bardzo zaskakujące odpowiedzi. Niektóre z nich mogą być nawet odrobinę pikantne, ale jesteśmy pewni, że dostarczą wiele śmiechu. Nawet po ślubie możecie sprawdzić, czy panna młoda nie zmieniła się i na pytania odpowie tak samo.

Pytania zostały tak dobrane, by sprawdzić się nie tylko w gronie bliskich przyjaciółek. Czasami panna młoda zaprasza na swój wyjątkowy wieczór kobiety ze swojej rodziny, ale i znajome, które mogą się pierwszy raz zobaczyć dopiero na miejscu zbiórki. Nasza propozycja pomoże takiej grupie szybko złapać wspólny język i zmniejszyć pierwotny dystans. Możecie się zaskoczyć i poznać pewne strony panny młodej o których do tej pory nie wiedziałyście. 

Sprawdź także  Królewski materac – tylko w królewskiej jakości

Przygotowaliśmy zestaw zabaw tak, by sprawdził się w każdej wymarzonej scenerii. Nawet jeżeli planujecie szalony weekend i imprezę w limuzynie to właśnie dobra gra na wieczór panieński będzie łatwym sposobem, by zacząć i zobaczyć jak potoczą się dalsze wydarzenia. Dodatkowo w pakiecie otrzymasz cenne podpowiedzi przydatne przy organizacji tej wspaniałej nocy. Zostały sprawdzone już na ponad 200 wieczorach panieńskich z dobrymi recenzjami. Na pewno nie pożałujesz, a dziewczyny będą wspominać ten wieczór z wypiekami na twarzy jeszcze długo po weselu. A o to chyba chodziło, nieprawdaż?

!

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź