Netflix „Centauro”: 5 rzeczy, o których warto wiedzieć o hiszpańskim dramacie kryminalnym


Rafa, supermotocyklista, ratuje matkę swojego syna, zostając kurierem narkotykowym i ryzykuje swoje szanse na zostanie zawodowym kierowcą


 jest przygotowany do wydania porywającego i pełnego adrenaliny hiszpańskiego filmu akcji „”. Z samego teasera na pewno wygląda na intrygującą przejażdżkę emocji i akcji dla widzów.

Jeśli fani lubią oglądać hiszpańskie filmy i seriale , takie jak „Twoja nieznajoma” czy „Sky Rojo”, to naprawdę pokochają „”.


Kiedy ukaże się „Centauro” i gdzie można go obejrzeć?

Niecierpliwie oczekiwany hiszpański kryminalny „Centauro” został wydany na całym świecie właśnie dzisiaj, czyli 15 czerwca 2022 r. na platformie Netflix.


O co chodzi w „Centauro”?

Fabuła filmu opowiada o Rafie (), uzależnionym od szybkości i silnych emocji mężczyźnie, którego celem jest zostanie zawodowym motocyklistą. Pewnego dnia odkrywa też, że matka jego syna jest zadłużona u dilera narkotyków. To zmienia całe jego życie, gdyż Rafa zdecydowanie postanawia zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Wykorzystuje swoje umiejętności jako kierowca wyścigowy, aby załatwiać sprawy dla wielkich z kartelu i naraża się na niebezpieczeństwo. Za dnia jeździ na torze, a nocą jest lekkomyślnym motocyklistą. Jest też zmuszony do podjęcia trudnych decyzji, które mogą na zawsze zmienić jego życie.

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Aby spłacić dług matki swojego syna wobec kartelu, kierowca wyścigowy zostaje kurierem narkotykowym, ryzykując swoje szanse na karierę zawodową – i narażając własne życie”.


Kto występuje w „Centauro”?

W filmie potwierdzono następującą gwiazdorską obsadę.

jako Rafa

27-letni hiszpański Alex Monner jest najbardziej znany ze swojej roli w katalońskim serialu telewizyjnym „Polseres vermelles”. Zagrał także w hiszpańskich filmach takich jak „Héroes” i „REC 3: Génesis” oraz w programach takich jak „Se quien eres / Wiem, kim jesteś” i „Cites”, ale też gościnnie w 'Elite'. Zagrał główną rolę Rafy w hiszpańskim dramacie kryminalnym „Centauro”.

Sprawdź także  „Jaguar”: data premiery, obsada i zwiastun serialu Netflix z Blancą Suárez


Pozostali aktorzy w obsadzie „Centauro” to Begona Vargas czy Carlos Bardem.


Twórcy

Film wyreżyserował Daniel Calparsoro, a scenariusz napisał Gael Nouaille we współpracy z Gemmą Ventura. Film został wyprodukowany przez Borsalino Productions i Fasten Films. Adria Mones jest producentem wykonawczym.


filmu nie został jeszcze zaprezentowany, ale teaser został wydany na całym świecie. Możesz go obejrzeć poniżej.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź