Vencer la ausencia: poznaj obsadę czwartej części udanej serii Vencer


Jest już 19 potwierdzonych aktorów, w tym Mariana Garza, która będzie pracować z córką w nowej telenoweli wyprodukowanej przez  dla


W kwietniu w Meksyku rozpoczną się zdjęcia do długo oczekiwanej, czwartej części popularnej serii . Po el miedoVencer el desamor i Vencer el pasado, teraz czterech nowych bohaterów będzie musiało  / Pokonać nieobecność w nowej produkcji , która zachowa esencję trzech poprzednich części sagi.

Choć nazwiska bohaterek nie zostały jeszcze potwierdzone, ich producent od tygodni stopniowo ujawniają obsadę telenoweli za pośrednictwem sieci społecznościowych.

W sumie oficjalnie ujawniono już 19 nazwisk, w tym są znani meksykańscy aktorzy telewizyjni, tacy jak Alexis AyalaNailea NorvindSilvia MariscalAgustín AranaJesús Ochoa i Mariana Garza, która dzięki tej historii sprawia ma swój długo oczekiwany powrót do melodramatów po prawie dekadzie nieobecności w tym gatunku telewizyjnym.

Co ciekawe, Garza będzie miała okazję podzielić się obsadą w tej telenoweli ze swoją córką Maríą Perroni, która już brała udział w trzeciej odsłonie Vencer, a teraz powtórzy ją w czwartej.


Mariana Garza z córką

„Cieszę się, że mogę podzielić się sceną z moją ukochaną Maríą. Z całą naszą miłością i oddaniem przyczyniamy się do tworzenia , aby nasi widzowie nadal cieszyli się tymi historiami” – napisała Garza.

Jeśli chodzi o młode talenty, wyróżniają się takie nazwiska jak Fernanda Urdapilleta, która grała najstarszą córkę Susany González w odnoszącej sukcesy telenoweli Mi fortuna es amarte (Univision), oraz Miguel Martínez i Andrés Vázquez, którzy już są stałymi twarzami seriali.

Poznaj obsadę Vencer la ausencia:

Alexis Ayala (Braulio)


Mariana Garza (Margarita)


Mariluz Bermudez (Ana Sofi)


Nailea Norvind (Flavia)


Silvia Marshall (Claudia)


Adriana Llabrés (Mirna)


David Ostrosky (Homer)


Laura Luz (Ciotka Chepina)


Jezus Ochoa (Rodolfo)


Arath Aquino (El Robin)


Agustin Arana (Donato)


Fernanda Urdapilleta (Gina)


Andres Vazquez (Ivan)


Luca Valentini (Teo)


Daney Mendoza (Ebenezer)


Maria Perroni (Rayo)


José Remis (Sammy)


Federico Porras (Adair)


Miguel Martinez (Erik)


 będzie miała premierę tego lata w Meksyku na Las Estrellas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź