Tak brzmi 'Boys don’t cry’ Anitty w wersji studyjnej i na żywo


Brazylijska rozpoczęła rok 2022 pełną parą swoją nową piosenką


stała się już jedną z reprezentantek Brazylii w przemyśle muzycznym. Piosenkarce udało się podbić rynek latynoski i oczywiście amerykański. Wszystko za sprawą premiery utworów w języku angielskim, m.in. jej najnowszej piosenki 'Boys don't cry'

Brazylijska rozpoczęła rok 2022 z przytupem swoim nowym hitem, który zaprezentowała zarówno w wersji studyjnej podczas premiery teledysku w zeszły weekend, jak i dzięki swojemu udziałowi w programie Tonight w Stanach Zjednoczonych.

nie chce niczego pominąć i całkowicie poświęca się promowaniu swojej nowej muzycznej przygody, co jest prawdziwym boomem, co widać zarówno w komentarzach do jej propozycji audiowizualnej na jej oficjalnym kanale YouTube, jak i poprzez u Jimmy'ego Fallona. I zdobywa miliony wyświetleń.

W przypadku tej nowej propozycji solistka miała nieocenioną współpracę z producentem Maxem Martinem, jednym z najbardziej znanych nazwisk w branży i odpowiedzialnym za setki, jeśli nie tysiące, hitów międzynarodowych gwiazd wszelkiego rodzaju.Gwiazda muzyki stała się rodzajem wampira w teledysku Boys Don't Cry. W ten sposób widzimy międzynarodową solistkę spacerującą po domu terroru, chowającą się przed prześladującymi ją cieniami.

Brazylijka Anitta będzie odpowiedzialna za podniesienie temperatury do 2022 roku ze swoim albumem Girl from Rio,, w którym potwierdza swoje korzenie i z którego mogliśmy już usłyszeć single Tócame, Me gusta, Loco, Faking love, Envolver, oprócz utworu o tym samym tytule co , a także Boys don't cry.

Piosenkarka nie przestaje tworzyć piosenek i ewoluuje, aby przyciągnąć coraz więcej publiczności śpiewając w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, a nawet włoskim, jak mogliśmy się przekonać pod koniec roku. Bravo Anitta!


Udostępnij
Sprawdź także  „Nierówność ukształtowała moje życie”: piosenkarka Mon Laferte wyjaśnia powody, dla których postanowiła wziąć udział w protestach w Chile

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź