Arón Piper i piłka nożna. Nowy projekt 'Código Emperador’


Mamy już pierwsze zdjęcia jego nowego filmu z Luisem Tosar w roli głównej


pokazał już światu swój talent aktorski i wokalny, ale teraz pokaże swoje umiejętności jako . Nie chodzi o to, że podpisał kontrakt z jakimkolwiek klubem – o ile wiemy – ale będzie to jego rola w następnym filmie, .

W nim zagra Fernando, młodego chłopca, który dzięki swojej pracy jako widział siebie z dużą ilością pieniędzy i władzy. Jednak nie pokieruje swoim życiem zbyt dobrze, jak wyjaśnił Arón: „Jak każda osoba w tym wieku, z całym tym sukcesem i siłą, jest trochę szalony”, wyjaśnia.

Poza tym nie będzie sam. Współpracuje przy tym filmie z Luisem Tosarem , który oprócz roli w filmie, odegra istotną rolę w fabule. Jeśli chodzi o jego dynamikę z interpretacją zdobywcy trzech nagród , jest najbardziej enigmatyczna, choć bezpośrednia: „Związek między moją postacią a postacią Luisa Tosara opiera się na zainteresowaniach, mam duży problem i Luis ma być osobą, która to naprawi.”


Arón Pipe / Jaime Olmedo

Towarzysząc tym wypowiedziom, możemy również spojrzeć na pierwsze obrazy aktora znanego z w filmie. Wydaje się, że w nich elegancja będzie jedną z kluczowych cech jego postaci i nie jest to zaskakujące: historia będzie krążyć wokół dynamiki władzy i mechanizmów, które mają miejsce w cieniu całego kraju.

Reżyser, Jorge Coira , wyjaśnił powód skupienia się na tym temacie: „Chcieliśmy zbadać i zagłębić się w tę dziedzinę, aby móc rozmawiać o tym, co się dzieje, co jest nieprzejrzyste i ukryte…”. Dlatego wszystko wskazuje na to, że ten thriller zbada wszystko, co nie wiadomo o systemie.W rzeczywistości będzie to miało wiele wspólnego z tzw. „kanałami państwowymi” i przeniesie nas do specjalnej jednostki Narodowego Centrum Wywiadu. Według samego Luisa Tosara, jego postać jest „agentem, który przechodzi kryzys osobisty, ideologiczny i zawodowy” i dodaje, że „w zasadzie to oni są odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa narodowego. Są pogrążeni w serii wydarzeń, które mają mniej wspólnego z bezpieczeństwem narodowym niż z ochroną wizerunku kraju” – podsumowuje.

Sprawdź także  'El caso Figo: El fichaje del siglo': Netflix prezentuje zwiastun i datę premiery filmu dokumentalnego, który obiecuje na nowo rozpalić wrogość między fanami piłki nożnej

Producentka Emma Lustres potwierdza, że dotrze do sedna swojej fabuły: „Naszym celem było zagłębienie się w tajniki władzy: władzy ekonomicznej, biznesu, polityki, show-biznesu i świata sportu. .. rzuca spojrzenie na hiszpańskie społeczeństwo”.Dzięki scenariuszowi Jorge Guerricaechevarría, odpowiedzialnego za takie filmy jak Cell 211, Las Leyes de la Frontera czy seriale takie jak 30 Monedas , gwarantowana jest więc akcja w fabule rozgrywającej się na wyższych szczeblach władzy i szpiegostwa w Hiszpanii

Towarzysząc wspomnianym Arónowi Piperowi i Luisowi Tosarowi, obsadę uzupełniają między innymi Alexandra Masangkay, Georgina Amorós, Miguel Rellán, Laura Domínguez, María Botto, Denís Gómez, Fran Lareu i Santi Prego.

Código Emperador ukaże się 18 marca.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź