Rebelde na Netflix: Pedro Damián nie ma nic przeciwko, że powstaje nowa wersja serialu


Nowa generacja „” na ukaże się na początku roku, a Pedro Damián zapewnia, że ​​nie jest zdenerwowany zawłaszczeniem serialu przez tę platformę 


„ Mam nadzieję, że poradzą sobie bardzo dobrze”, powiedział Pedro Damián o nowym serialu „”, zainspirowanym historią, którą wyprodukował w 2004 roku, a w której zagrali między innymi: Dulce María, Anahí, Poncho Herrera, Maite Perroni, Chistopher Uckermann i Christian Chávez.

W ramach czarnego dywanu serii Paramount + , „The Envoys”, Pedro Damián podzielił się, że usłyszał fragment głównej piosenki, która nadaje tytuł serii i że została napisana przez maestro Carlosa Larę.

„Rebelde” na

Pedro Damián wyraził swoje poparcie dla historii Netflix, w której zagrają między innymi Andrea Chaparro, Alejandro Puente, Sergio Mayer Mori i która będzie miała premierę 5 stycznia, zaznaczając, że nie ma nic przeciwko powstaniu nowej wersji.

„Dlaczego mam się tym przejmować, nie ma mowy. Wykonałem już swoją pracę ponad 15 lat temu, była bardzo udana, jeździliśmy po świecie a nowe pokolenia przychodzą z innymi pomysłami, z innymi sposobami patrzenia na pewne sprawy i jestem zadowolony że to robią. To po prostu hołd dla pracy, którą wykonałem – powiedział.Sprawa z Televisą. Pedro Damián zaprzeczył, jakoby był jakikolwiek proces z jego strony i przeciwko stacji telewizyjnej, jak niedawno powiedziano.

„Nie ma powództwa, nigdy nie było, nigdy nie było takiego powództwa, po prostu rozwiązałem umowę z Televisą, na wyłączność, ale to wciąż mój dom, moi przyjaciele, nadal jestem częścią domu, w którym spędziłem tak wiele lat i prawda jest taka, że ​​czuję się szczęśliwy” – skomentował.

Co dalej z Pedro Damianem?

O tym, co go czeka, zapowiedział, że prowadzi rozmowy na temat serialu z Paramount+, innego na inną platformę i kolejnego projektu dla Televisy. Podzielił się także swoim podekscytowaniem z powodu pracy nad kolejnym filmem „Father of the bride /  Ojciec panny młodej (2021)”, gdzie dzielił plan z Andym Garcíą.

„Był niezwykły, jest niesamowitym aktorem i tak dobrze się rozumieliśmy. To film, który przedstawia dwa latynoskie światy, ale robimy wszystko po angielsku, ponieważ ma zasięg międzynarodowy”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź