Bohaterowie, Sara Elizondo i Franco Reyes będą mieli dzieci w drugim sezonie Pasión de gavilanes, którego premiera odbędzie się w przyszłym roku
Nowa odsłona udanej historii Julio Jiméneza to jeden z największych projektów Telemundo na 2022 rok.
Z tego powodu sieć zgromadziła nie tylko dużą część oryginalnej obsady, ale także nowych aktorów.
Wśród twarzy, które przychodzą, aby odświeżyć historię, wyróżniają się osoby odpowiedzialne za interpretację dzieci bohaterów pierwszej części.
Jako pierwsi potwierdzeni zostali Juan Manuel Restrepo, Sebastián Osorio i Bernardo Flores, którzy będą trójką synów pary złożonej z Normy Elizondo (Danna García) i Juana Reyesa (Mario Cimarro). Każdy z nich odegra bardzo ważną rolę w rozwoju drugiego sezonu.
Kolejną parą, która również będzie musiała zmierzyć się z nastoletnimi problemami, będą Sara (Natasha Klauss) i Franco (Michel Brown).
Aktorka niedawno potwierdziła, że jej postać ma dwoje dzieci, ale nie ujawniła ich imion..
„Mamy dwoje dzieci. Moje dzieci są szalone. Są boskie ”, podawała w transmisji na żywo.
Dodatkowo wraz z Franco przejdą przez kluczowy moment w swoim życiu, ponieważ aktor będzie miał tylko specjalny udział w wypełnianiu innych zobowiązań zawodowych. Dodatkowo zwróciła uwagę, że Rosario Montes powróci jako piosenkarka, jednak w tym sezonie będzie miał bardziej nowoczesny styl, a możliwe, że Bar Alcala już nie istnieje.
Dodatkowo poinformowała o możliwej emisji w lutym 2022, co potwierdzał też Juan Alfonso Baptista, ale nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia.
Pierwszy etap Pasión de gavilanes 2
W drugim sezonie Pasión de gavilanes historia skupi się na dzieciach bohaterów z pierwszej części.
W oświadczeniu Telemundo stwierdził, że wszystko zaczyna się od nowego morderstwa, które wstrząsa rodziną Reyes-Elizondo.
„Tragiczna zbrodnia związana ze śmiercią nauczyciela wstrząsa rodziną, ponieważ dowody wskazują na dzieci jednej z par jako możliwych winowajców, wyzwalając serię bolesnych wydarzeń, które po raz kolejny mogą przetestować ich miłość i lojalność”