Pasión de gavilanes 2: jaki będzie los Sarity i Franco w nowym sezonie


ujawniła, co stanie się z bohaterami Sary Elizondo i Franco Reyesa w drugim sezonie  


18 listopada w końcu potwierdził swój udział w nowych odcinkach historii. 

Po tygodniach spekulacji Argentyńczyk upublicznił swój powrót za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. 

Przede wszystkim przypomniał, że nie mógł być w projekcie ze względu na inne wcześniejsze zobowiązania. Jednak po rozmowie z i na podstawie ogromnej liczby otrzymanych wiadomości pojawił się specjalny udział. 

„Udało nam się spotkać z i znaleźć przestrzeń, aby wziąć udział w tym serialu, którego przeczytałem już w wiele rozdziałów i który jest nienagannie dobrze napisany, nienagannie dobrze nakręcony. Chciałem więc powiedzieć, że już niedługo znów będę z moimi kolegami” – powiedział. Zgodnie z oczekiwaniami, jego towarzysze z  /  szybko zareagowali na tę niesamowitą wiadomość.

Jako pierwsza zrobiła to , która gra Sarę Elizondo, partnerkę Browna w serii. 

„Teraz, kiedy pan Michel już pojawił się i był w stanie potwierdzić, że będzie w , chcę wam wreszcie powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa. Nie znasz braku mojego Franco. Hej, bardzo cię kocham, uwielbiam cię, kocham cię, mój Michel. Wiesz, jak bardzo się cieszę, że znów jesteśmy razem” – powiedziała. 

Co się stanie z Sarą Elizondo i Franco Reyesem w

Drugi Pasión de gavilanes zapowiada, że zniewoli widzów całkowicie odnowioną fabułą.

W tej samej publikacji Natasha Klauss skorzystała z okazji, aby przewidzieć, że postacie Franco i Sarity będą musiały pokonać wiele przeszkód. Chociaż ograniczyła się do zagłębienia się w ten temat, może to oznaczać, że pojawi się trzecia osoba, która może stanąć na drodze ich historii miłosnej.

Sprawdź także  Enrique Rocha: ujawniono przyczynę śmierci wiecznego złoczyńcy z telenowelach

W poprzednich dniach w towarzystwie Alexa Adamesa wrzuciła zdjęcie do swoich relacji na Instagramie i stwierdziła, że ​​będzie miała „towarzysza”. 

Najważniejsze jest tutaj wyjaśnienie, że druga część nie obraca się wokół bohaterów oryginalnej obsady, ale ich dzieci.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź