Martha Higareda, spadkobierczyni Susan Sarandon


Aktorka zagra „Nicolette” w „Monarch”, pokoleniowym dramacie muzycznym o pierwszej amerykańskiej rodzinie muzyki country


Martha Higareda będzie spadkobierczynią zdobywczyni Oscara Susan Sarandon w amerykańskim serialu „Monarch”.

W produkcji aktorka pochodząca ze stanu Tabasco w Meksyku zagra „ Nicolette ”, następczynię rodziny Roman, uznanej w świecie muzyki country, której liderem był Sarandon.

Wiadomość została ogłoszona przez aktorkę na swoim koncie na Instagramie.

W zeszłym miesiącu przedstawiła coś w tej samej sieci społecznościowej, ogłaszając, że spełni się jego marzenie o pracy z jednym ze swoich idoli na planie.

„Monarch”, według portalu Deadline, to pokoleniowy dramat muzyczny o pierwszej rodzinie muzyki country w Stanach Zjednoczonych. Trace Adkins, Anna Friel, Emma Milani i Beth Ditto uzupełniają obsadę, którą wyreżyseruje Jason Ensler, reżyser serialu „Egzorcysta”.

38-letnia Higareda zadebiutowała w filmie w wieku 19 lat romantycznym dramatem „Amar te hules”, za który zdobyła nagrodę MTV Movie Awards jako ulubiona aktorka.

Jej wejście do Hollywood nastąpiło w 2008 roku z „Królowie ulicy”, zrealizowanym przez Keanu Reevesa i kontynuowanym z „Smokin 'aces 2 (As w rękawie 2: Bal zabójców_, „CSI: Miami” i „Royan pains”.

Premiera „Monarch” przewidywana jest na pierwszą połowę 2022 roku.


Udostępnij
Sprawdź także  Silvia Navarro przez łzy żegna się z „La suerte de Loli” po zakończeniu nagrań

Zostaw odpowiedź