13 najlepszych hiszpańskojęzycznych filmów na Netflix, które sprawią, że poczujesz każdy rodzaj emocji


nagrane w języku hiszpańskim od dawna przyciągają publiczność. Od Meksyku po Hiszpanię aktorzy latynoscy przedstawiają szeroką gamę postaci osadzonych w różnych czasach i światach, dając widzom z całego świata nowe i ekscytujące perspektywy. Teraz, dzięki potędze technologii, te piękne są zarezerwowane nie tylko dla rodzimych użytkowników języka hiszpańskiego. Na szczęście najlepsze filmy hiszpańskojęzyczne w serwisie są dostępne za jednym kliknięciem i dają widzom możliwość oglądania z polskimi napisami lub lektorem. Bądź na bieżąco i sprawdź Najlepsze filmy na Netflix na https://bestflix.pl/


Jeśli chcesz zobaczyć ofertę jaką ma w Hiszpanii i innych krajach hiszpańskojęzycznych, możesz teraz sprawdzić! Więcej informacji na https://bestflix.pl/vpn-do-ogladania-netflix

My przedstawiamy tylko część świetnych produkcji wartych twojej uwagi!


1. Ahí te encargo (Zajmiesz się nim?)

Szukasz dobrej komedii romantycznej? To zdecydowanie to. Gwiazdy telenowel, Mauricio Ochmann i Esmeralda Pimentel, są na pierwszym planie jako Alejandro i Cecilia, małżeństwo, które ma inne spojrzenie związane z posiadaniem dzieci. Cecilia otrzymuje ogromny awans zawodowy, a Alejandro zaczyna bardzo chcieć mieć dzieci. Cały ich świat zmienia się, kiedy pojawia się dziecko, które nie jest ich dzieckiem.


2. Contratiempo (Niewidzialny gość)

Zamożny biznesmen Adrián Doria zostaje oskarżony o morderstwo po tym, jak budzi się w pokoju hotelowym obok zwłok swojej kochanki. Aby udowodnić swoją niewinność, Adrián współpracuje z prawnikami Felixem Leivą i Virginią Goodman, aby opracować wiarygodną obronę. Ale żeby to zrobić, Adrián musi otworzyć się na wszystko, co doprowadziło go do tego momentu.


3. Durante la tormenta (Fatamorgana)

W tym tajemniczym dramacie bohaterka Vera Roy znajduje się pomiędzy dwoma równoległymi światami. 9 listopada 1989 r. 12-letni Nico jest świadkiem morderstwa i umiera, próbując uciec z miejsca zbrodni. Zostawia taśmę wideo, którą nagrał podczas 72-godzinnej burzy elektrycznej. Dwadzieścia pięć lat później Vera wprowadza się do dawnego domu Nico i odkrywa taśmę. Przekracza linie czasu, aby ostrzec inspektora Leyrę o tej śmierci, a on stara się ich powstrzymać, zanim nadejdzie burza.

Sprawdź także  Cine de Oro Mexicano / Meksykańskie Złote Kino: Fotografie gwiazd w złotym wieku trafią na licytacje

4. El hoyo (Platforma)

Standardowe więzienie zostało ponownie przeobrażone jako pionowe, z jedną celą na każdym poziomie, w której znajdują się dwie osoby. W czasie posiłku kawałek jedzenia opada z podłogi na podłogę, aby wszystkich nakarmić. Więźniowie na górze dobrze się odżywiają, a ci na dole głodują. Niekończący się koszmar, ale nadchodzi bunt


5. La llamada (Powołanie)

W tej muzycznej komedii dwie zbuntowane nastolatki, Maria i Susana, spędzają lato na obozie katolickim prowadzonym przez zakonnice. Pierwszej nocy dziewczyny wymykają się i idą na imprezę. Zgodnie z oczekiwaniami obóz nie planuje tolerować tego zachowania i zniechęca ich do miłości do muzyki. Powoli, ale pewnie, nastolatki zaczynają pokazywać zakonnicom moc pieśni.


6. Nuestros amantes

Carlos i Irene spotykają się w księgarni i zaczynają się umawiać, ale jest pewien haczyk. Oboje nie mogą udostępniać informacji osobistych o sobie, nawet swoich prawdziwych imion. Zamiast tego, nowa para skupia się na wspólnym spędzaniu czasu na spacerach po mieście. To znaczy, dopóki Irene nie odkrywa, że ​​Carlos jest żonaty z Marią, kobietą, dla której jej chłopak, Jorge, niedawno ją zostawił.


7.

Podczas 91. Oscarów ten potężny meksykański dramat zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia, najlepszą reżyserię i najlepszy nieanglojęzyczny. Czarno-biały , którego akcja toczy się na początku lat 70., opowiada o życiu gospodyni, która opiekuje się rodziną z klasy średniej w Mexico City. Jej życie osobiste splata się z ich życiem osobistym, gdy rozpada się małżeństwo i rodzi się dziecko.


8. Tarde para la ira (Za późno na gniew)

Przez ostatnie osiem lat Ana sama wychowywała syna, ledwo wiążąc koniec z końcem pracując jako barmanka w kawiarni. Cierpliwie czeka, aż jej chłopak, przestępca, Curro, zostanie zwolniony z więzienia, ale po jego powrocie jego agresywne zachowanie i uraza zagrażają jej spokojowi. Ana fałszywie wierzy, że znalazła ucieczkę z Jose, stałym bywalcem kawiarni, ale on ma inne motywy.

Sprawdź także  Diario de un gigoló: obsada i postacie nowego miniserialu Telemundo

9. Veronica

W 1991 roku Verónica i dwie koleżanki z klasy urządzają seans w swojej szkole w Madrycie. Po próbie skontaktowania się ze swoim niedawno zmarłym ojcem, Verónica zaczyna odczuwać dziwną obecność w swoim domu. Pomimo jej próby ucieczki przed złymi duchami, cierpi na halucynacje i gwałtowne wizje, które tylko się pogarszają.


10. 7 Años (7 lat)

Czwórka założycieli odnoszącej sukcesy firmy jest badana przez rząd, który nieuchronnie odkryje, że popełnili masowe oszustwa podatkowe. Grupa dochodzi do wniosku, że jeden z nich musi upaść i trafić do więzienia na siedem lat, oszczędzając pozostałych. Ale kiedy wszyscy odmawiają bycia kozłem ofiarnym, do pomocy zostaje zatrudniony mediator.


11. Gente que viene y bah (Rodzina zawsze z tobą)

Bea (Clara Lago) od dziecka chciała być architektem. Jako dorosła kobieta pracuje w wymarzonym zawodzie, ma kochającego partnera i grono przyjaciół. W trakcie imprezy przedstawia swojego chłopaka znanej dziennikarce. Znajomość, której inicjatorką była Bea przeradza się w romans, o którym z telewizji dowiadują się miliony ludzi w kraju. Ośmieszona Bea ucieka do rodzinnego domu, w którym czekają na nią mama i rodzeństwo.


12. Hasta el cielo (Na szczyt)

Ángel, mechanik z przedmieść Madrytu, zakochuje się w Estrelli i wkracza do świata przestępców, stając się celem nieustępliwego detektywa.


13. Loco por ella ( Zakochany do szaleństwa)

Po namiętnej nocy Adri odkrywa, że jeśli chce znowu zobaczyć Carlę, jednak by to zrobić musi zostać pacjentem szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa jego ukochana. Jednak jego decyzja ma poważniejsze konsekwencje, niż mógł się spodziewać.


Bądź na bieżąco i sprawdź Najlepsze filmy na Netflix na https://bestflix.pl/

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź