Potwierdzony trzeci sezon “El jardín de bronce”


Słynny będzie miał więcej odcinków


W komunikacie prasowym platforma potwierdza trzeci / ”, oryginalnego serialu WarnerMedia Latin America dla , którego  rozpoczęły się w tym tygodniu w Buenos Aires. Kierowany przez Joaquína Furriela nowy serialu będzie składał się z ośmiu odcinków.

Po udanym drugim sezonie i nominacji do międzynarodowych nagród Emmy w kategorii Najlepszy dramatyczny, nadchodzi nowa odsłona serialu, w którym „Fabián” (Joaquin Furriel) ponownie interweniuje w przypadku zniknięcia. Bohater dołącza do zespołu utworzonego przez „Rigonniego” (Marcelo Subiotto), prokuratora „Guernsbacka” (Elisa Carricajo) i kryminalistę „Monterroso” (Alejandro Awada) by iść po tropach seryjnego porywacza.

„Po raz kolejny postawiliśmy na tę produkcję, z gwiazdorską obsadą i motywem, który zdołał zachwycić naszą publiczność. Pozostajemy wierni uznanej na całym świecie fabule serialu, której niewątpliwie oczekują fani. Nadal wzmacniamy nasze zaangażowanie w lokalne talenty i branżę ”- powiedział Tomás Yankelevich, dyrektor ds. treści w General Entertainment, WarnerMedia Latin America.

„To wielka satysfakcja być częścią „” i tego trzeciego sezonu, który jest niezwykłą okazją zawodową. Rozwijanie postaci Fabiána jest nieustannym wyzwaniem, w którym należy ukazać jego lęki, potrzebę kontynuowania badań i życia z przeszłością, która walczy o zachowanie teraźniejszości ”, powiedział Joaquin Furriel.

Oprócz Furriela w obsadzie występują Juan Leyrado, Maite Lanata, Alejandro Awada, Jazmin Stuart, Luis Ziembrowsky, Rafael Spregelburd, Elisa Carricajo, Belén Chavanne, Sofía Palomino i Marcelo Subiotto, z gościnnym udziałem Pepe Soriano i Norman Brisky.

„El jardín de bronce” został napisany przez Gustavo Malajovicha i Marcos Osorio Vidal, a producentami wykonawczymi są Marcelo Tamburri, Paul Drago i Anouk Florencia Aaron dla WarnerMedia Latin America oraz Diego Andrasnik i Verónica Cura dla producenta Kapow.

Udostępnij
Sprawdź także  HBO Max: Dawny dziecięcy zespół Menudo powraca z kultowym filmem dokumentalnym

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź