Elite: ile lat mają aktorzy w prawdziwym życiu


W piątek 18 czerwca odbyła się premiera 4’tego sezonu hiszpańskiego serialu z nowymi bohaterami. Szybko stał się jednym z najchętniej oglądanych projektów na Netflixie. Wśród fanów serialu pojawiła się wątpliwość co do prawdziwego wieku nowych aktorów obsady


Serial oparty jest na przygodach nastolatków, którzy uczęszczają do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Las Encinas, gdzie co roku przyznają stypendia trzem uczniom z niższych klas społecznych, stąd jest sensownym odnawianie obsady w miarę dorastania aktorów.

Prawda jest taka, że ​​wielu aktorów w obsadzie nie jest już w odpowiednim wieku, aby grać uczniów szkół średnich i dlatego obsada jest odnawiana, gdy bohaterowie idą na uniwersytet.

Poniżej przyjrzymy się prawdziwemu wiekowi aktorów, którzy kontynuują serial:

Itzan Escamilla 

Itzan Escamilla urodził się w Madrycie 31 października 1997 roku i ma 23 lata. W serialu gra Samuela Garcíę, ucznia, który po zamknięciu jego szkoły przyjeżdża do Las Encinas na stypendium.

Omar Ayuso

Omar Ayuso urodził się w Madrycie 26 marca 1998 roku i ma obecnie 23 lata. Model i aktor gra w serialu Omara Shanaę, brata Nadii i partnera Andera.

Miguel Bernadeu

Miguel Bernardeau urodził się w Walencji 12 grudnia 1996 roku i obecnie ma 24 lata. W serialu gra Guzmána.

Carla Diaz

Carla Díaz urodziła się w Madrycie 19 lipca 1998 roku i ma obecnie 22 lata. Hiszpańska aktorka i tancerka gra w serialu Ari, jedną z córek nowego dyrektora Las Encinas.

Arón Piper

Arón Piper urodził się w Berlinie 29 marca 1997 roku i ma obecnie 24 lata. Jest także hiszpańsko-niemieckim muzykiem i modelem, a w serialu gra Andera, partnera Omara.

Claudia Salas

Claudia Salas urodziła się 23 lipca 1994 roku w Vallecas w Madrycie i obecnie ma 26 lat. W serialu gra Rebekę, która ukrywa mroczne sekrety Guzmána.

Georgina Amoros

Georgina Amorós urodziła się w Barcelonie 30 kwietnia 1998 roku i ma obecnie 23 lata. W serialu gra Cayetanę, młodą kobietę, która studiowała w Las Encinas, ale z powodu problemów finansowych pracuje jako sprzątaczka.

Martina Cariddi

Martina Cariddi urodziła się w Madrycie 30 maja 2001 roku i ma obecnie 20 lat. Aktorka gra w serialu Mencíę Blanco.

Manu Rios

Manu Ríos urodził się w Calzada de Calatrava, Ciudad Real, 17 grudnia 1998 roku i ma obecnie 22 lata. W serialu gra Patricka.

Pol Granch

Pol Granch urodził się w Madrycie 4 kwietnia 1998 roku i ma obecnie 23 lata. Piosenkarz gra również w serialu księcia Phillippe.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *