Jakie atrakcje znajdują się w Paryżu


Paryż to jedna z ważniejszych światowych stolic. Miasto o długiej i ciekawej historii, obfituje w liczne atrakcje, które na pewno warto odwiedzić. Miliony osób marzy o zwiedzeniu Paryża – miast to jest bohaterem setek filmów, opowieści i piosenek. Utożsamiane z romantyzmem, miłością i sensacją, oferuje wiele ciekawych miejsc każdemu – niezależnie od płci, wieku i zainteresowań.


Wieża Eiffel’a

To symbol stolicy Francji. Stalowa konstrukcja nazywaną Wieżą Eiffel’a jest znana na całym świecie. Zdjęcia z nią to niezbędne must have podczas wizyty stolicy Francji. Sama wieża również robi bardzo duże wrażenie na wszystkich, którzy na żywo ją oglądają. Olbrzymia konstrukcja ze stali składa się z wielu tarasów widokowych, na które można dotrzeć windą. Na najwyższych tarasach mieści się natomiast restauracja, w której można się delektować kawą oglądając panoramę całego miasta.

Katedra Notre Dame

Kolejny punkt na liście miejsc niezbędnych do odwiedzenia podczas wizyty w Paryżu to słynna katedra Notre Dame. Jej historia jest bardzo ciekawa, a to co należy szczególnie podkreśli to siła, z jaką przeciwstawiała się wielu kolejnym przeciwnościom losu. W minionych latach szalał w niej pożar, z którego jednak udało się jej wyjść obronną ręką.

Disney Land w Paryżu

Także dzieci nie będą mogły się nudzić podczas wizyty w Paryżu. Wystarczy zabrać je do tamtejszego Disneylandu, w którym odkryją setki atrakcji dla siebie. Po wyczerpującym i obfitującym w adrenalinę dniu, warto będzie się posilić i odpocząć. Do tego celu najbardziej nadają się paryskie pola elizejskie, obfitujące w różnego rodzaju lokale gastronomiczne z lokalnym menu. Wśród miejscowych przysmaków każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Planujemy wyjazd do Paryża

Powyżej napisaliśmy tyko o 4 spośród blisko 20 ciekawych miejscach w Paryżu. Masz ochotę jeszcze bardziej niż kiedykolwiek tam pojechać? Co zatem stoi ci na drodze? Brak finansów? I to nie jest problem! Pożyczka pozabankowa pomogła już tysiącom osób na całym świecie realizować ich mniejsze i większe plany podróżnicze. Czy to Paryż, Rzym czy Tokio, pożyczka pozabankowa zapewnia ci pieniądze niezbędne na zakup biletów lotniczych, opłacenie ubezpieczenia, zakup odzieży, a także na pokrycie niezbędnych kosztów zakwaterowania, wyżywienia, komunikacji lokalnej czy wejścia do lokalnych atrakcji. Realizowanie marzeń za pożyczone pieniądze nie musi być czymś, czego trzeba się wstydzić. Pamiętaj że najlepsze wspomnienia to te, które przeżywamy sami. Podróżowanie dostarcza nam wspomnień, których nikt nam nie odbierze.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *