Ana Lucía Domínguez szczerze opowiada o 'Pasión de Gavilanes 2 / Gorzka zemsta' Czy opuści Netflix dla Telemundo?


Ana Lucía Domínguez mówiła o możliwości bycia częścią drugiego sezonu Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta


Aktorka, która zagrała Libię Reyes, a później Ruth Uribe w kolumbijskiej telenoweli, wyjaśniła, że ​​nie planuje udziału w drugiej części. 

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie Domínguez skomentowała, że obecnie pracuje z platformą Netflix. 

„Kręcę kolejny serial dla Netflixa, wkrótce opowiem o czym jest. Ale Pasión de Gavilanes, nie”, wskazała. 

Choć ograniczyła się z informacjami szczegółowymi na temat nowego projektu, w poprzednich tygodniach ogłoszono, że weźmie udział w serii Perfil Falso razem z Renatą Notni, Rodolfo Salasem i Danilo Santosem. Jednak jej nazwisko brzmi również intensywnie przy innej serii, Pálpito. 

W pierwszej kolejności ostatnią propozycję zrealizować miała Ana Brenda Contreras, a następnie María Fernanda Yepes, ale żadna z nich nie mogła podjąć się tego zadania.

W tym sensie producenci Pálpito podjęli decyzję o wybraniu Domínguez do tego projektu. 

Na razie pozostaje tylko czekać, aż aktorka powie, w którym z seriali Netflixa w końcu weźmie udział. Czego można się spodziewać po Pasión de Gavilanes 2

Na razie niewielu aktorów z oryginalnej obsady potwierdziło swoje występy w nowych odcinkach. 

Mario Cimarro, który grał Juana Reyesa, zasugerował, że negocjacje są na dobrej drodze, a różnice z Telemundo to już przeszłość.

„Telemundo w dzisiejszych czasach nie ma w swoich szeregach tych samych ludzi. Ci ludzie nie mogą tam być, próbując irytować i próbować zranić, ponieważ są już poza grą, podobnie jak wrogowie. Dzisiejsze Telemundo jest prowadzone przez wizjonerów, takich jak Marcos Santana, ludzi z niesamowitą wizją” – skomentował.

Z drugiej strony Danna García poinformowała, że nie otrzymała od sieci żadnej propozycji udziału w Pasión de Gavilanes 2.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *