Pedro Damián opowiada o nowej wersji „Rebelde” Tak zareagował twórca RBD!


Platforma cyfrowa ujawniła, że ​​nowa rozpocznie produkcję w Mexico City pod dowództwem Woo Films and Propagate


  był jednym z najbardziej udanych fenomenów młodzieżowych ostatnich dziesięcioleci, któremu udało się podbić serca milionów ludzi na całym świecie swoją historią miłosną, ale także motywami muzycznymi. 15 lat po tym, jak meksykańska wersja historii dobiegła końca, ujawniono nową generację, która będzie częścią serii Rebelde, która będzie transmitowana przez streaming.



W Meksyku Rebelde zostało wyprodukowane przez  Pedro Damiána  i zostało wyemitowane po raz pierwszy w październiku 2004 roku, a finał nastąpił dwa lata później. Ponadto stała się trzecią produkcją Televisy emitowaną przez półtorej godziny ze względu na jej sukces.

Z tego powodu producent rozmawiał z Publimetro o nowej wersji historii i potwierdził, że nie jest częścią tej produkcji, ponieważ prawa do opowieści posiada argentyński producent.



Nie, naprawdę nie, a jedyne, w czym zamierzam uczestniczyć, to część muzyczna, w historii nie mam nic do roboty, ponieważ jest to wersja argentyńska. Jeśli chodzi o muzykę mam kilka piosenek , które są moje, więc pytają za możliwość korzystania z nich i chętnie je autoryzuję. Myślę, że mają pomysł na tworzenie własnych wersji, ponieważ nabywają prawa do muzyki. Nie wiem, czy będą używać wszystkie piosenki, ale osobiście poprosili mnie o moje, których jestem autorem, na przykład Sálvame i inne' – wspomniał.

Podkreślił jednak, że życzy tej nowej adaptacji wielu sukcesów. „ Myślę, że to dobra okazja, aby opowiedzieć historię, która była punktem zwrotnym w branży rozrywkowej dla tylu młodych ludzi i mam nadzieję, że bardzo dobrze uda się im to w tym projekcie. Osiągną oni cele w postaci zakomunikowania atrakcyjnej historii, która daje młodym ludziom punkty, aby uczynić ich lepszymi. Również w celu nawiązania kontaktu z nowymi pokoleniami” – powiedział.

Jeśli chodzi o dokument Pedro Damián zwrócił uwagę, że pracują nad tym, aby móc go zrealizować.

„Tak, film dokumentalny to projekt, który tworzyliśmy od kilku lat, ale było to trochę trudne do osiągnięcia. Mamy nadzieję, że tak się stanie, ale nie ma pośpiechu. Osobiście nie spieszy mi się do ukończenia dokumentu, ponieważ głównie chodzi o to, żeby było to zrobione dobrze i że komunikuje przemianę, jaką członkowie zespołu przeszli jako ludzie i artyści podczas bycia RBD. Będzie się skupiać na kulisach wszystkiego lub tego, co przeżyli” – skomentował.



WIĘCEJ O NOWEJ SERII REBELDE …

Platforma cyfrowa ujawniła, że ​​produkcja nowej serii Rebelde rozpocznie się w Mexico City pod dowództwem Woo Films i Propagate. Ponadto ta historia będzie oparta na własności intelektualnej Cris Morena Group i Dori Media Group o nazwie Rebelde Way, która odniosła sukces w Argentynie, a którą później zaadaptowała Televisa z występami Anahi, Maite Perroni, Christiana Cháveza, Dulce María, Alfonso Herrera i Christopher Uckermann.

Ale to nie wszystko, wydano również oświadczenie samej Elite Way School, instytutu, w którym studiują wszyscy zbuntowani, w którym witamy ich w nowej generacji roku.

„Nowi uczniowie zaczną nosić mundurki EWS na kursach wprowadzających, które rozpoczną się od 1 marca br., przygotowując się tym samym do kolejnego rozpoczęcia szkoły w roku w tej placówce, zawsze zaangażowanej w szkolenie przyszłych liderów kraju”, podkreśla oświadczenie.

W tej serii nie będzie występów Anahi, Maite Perroni, Christiana Cháveza, Dulce Maríi, Poncho Herrery i Christophera Uckermanna, ponieważ przedstawia nowe pokolenie uczniów. Tak więc w obsadzie będą  Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente i Giovanna Grigio .

Nową wersję historii będzie można oglądać w streamingu jednej z największych platform: Netflix.

POCHODZENIE REBELDE …

Mówiąc o RBD, nie można pominąć oryginalnej historii Rebelde Way, która odpowiada argentyńskiej telenoweli wyprodukowanej przez Cris Morena Group, a której premiera miała miejsce w czerwcu 2002 roku, gdzie kulminacja miała miejsce w grudniu 2003 roku. Wśród bohaterów byli Luisana Lopilato, Camila Bordonaba, Benjamin Rojas i Felipe Colombo .



Należy zauważyć, że wraz z telenowelą w Meksyku Rebelde ugruntowało swój sukces dzięki grupie muzycznej, która w 2004 roku wydała swój pierwszy album z utworami: „Solo quédate en silencio' i ' Sálvame”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź